Haaland scoort tweemaal maar is niet tevreden
LEIPZIG (ANP/DPA) - Er kon nauwelijks een lachje vanaf bij Erling Haaland na zijn twee doelpunten voor Borussia Dortmund in de uitwedstrijd tegen RB Leipzig (0-2). "Ik had er wel vijf kunnen maken", zei de 19-jarige Noor. "Maar ik was erg moe van al dat rennen."
Borussia Dortmund verzekerde zich met de zege van de tweede eindklassering, achter de oppermachtige kampioen Bayern München. "Dat stemt me niet tevreden", zegt Haaland die in zijn eerste veertien competitiewedstrijden maar liefst 13 keer heeft gescoord. "Ik ben naar Dortmund gekomen om kampioen te worden. Tegen Leipzig speelden we heel goed. Maar zo goed hebben we niet ieder duel gespeeld. Daarom zijn we slechts tweede geworden."
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
2 minuten geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
26 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
12 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
15 uur geleden