Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haaland opnieuw van waarde bij simpele zege Dortmund

Haaland opnieuw van waarde bij simpele zege Dortmund

DORTMUND (ANP) - Mede dankzij twee doelpunten van 'Golden Boy' Erling Haaland heeft Borussia Dortmund het Champions League-treffen met Club Brugge probleemloos gewonnen (3-0). Ook groepsgenoot Lazio wist te winnen in poule F (3-1 tegen Zenit Sint-Petersburg), maar zowel de Romeinen als Dortmund zijn nog niet verzekerd van deelname aan de knock-outfase van het toernooi.

Haaland, vorige week door de Italiaanse sportkrant Tuttosport verkozen tot Europees talent van het jaar, maakte de openingstreffer voor de Duitsers. Op slag van rust schoot Engelsman Jadon Sancho een vrije trap knap in de kruising en verdubbelde daarmee de voorsprong. Het in de eerste helft schuchtere Brugge liet zich in de helft daarna meer gelden. Maar net toen aanvoerder Ruud Vormer een grote kans op de aansluitingstreffer miste, besliste Haaland het duel met de 3-0.

De 20-jarige Noor, zondag nog goed voor vier goals in de Bundesliga, heeft nu in twaalf Champions League-optredens liefst zestien keer gescoord: een record. Bij Brugge had oud-Ajacied Noa Lang zijn eerste basisplaats in de Champions League.

Leiding

Op eigen veld was Lazio, met verdediger Wesley Hoedt in de basisopstelling, Zenit Sint-Petersburg met 3-1 de baas. Spits Ciro Immobile was met twee doelpunten, een vanaf de strafschopstip, belangrijk voor de Romeinen. Ook Marco Parolo scoorde voor Lazio. Bij de bezoekers deed Artjom Dzjoeba wat terug.

Dortmund heeft de leiding in de poule met 9 punten, op 1 punt gevolgd door Lazio. Brugge heeft na vier duels 4 punten en de Russen staan onderaan met 1 punt.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

7 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

7 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

13 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

14 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden