Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haags trio Goldband sluit Bevrijdingsfestival Zeeland af

Haags trio Goldband sluit Bevrijdingsfestival Zeeland af

VLISSINGEN - Het Bevrijdingfestival Zeeland wordt afgesloten door de Haagse formatie Goldband,  bekend van hits als ‘Stiekem’ en ‘Noodgeval’. Het Bevrijdingsfestival Zeeland wordt gehouden op 5 mei op diverse podia in de Vlissingse binnenstad.

Het festival presenteert een line-up met enkele van de populairste Nederlandse artiesten van dit moment, waaronder Van Dik Hout die hun tijdloze hits als ‘Stil in mij’ en ‘Alles of niets’ zullen spelen. Ook Jairzinho komt naar Vlissingen met een energieke show met een opzwepende mix van hiphop en R&B. Emma Heesters zal eveneens het podium betreden met haar soulvolle stem. Met hits als ‘Pa Olvidarte’ en ‘Waaronder’ belooft haar optreden een spectaculaire show te worden. Later op avond zal het één groot feest worden met de Tante Joke Karaoke Band. Zij zullen de bezoekers uitnodigen om mee te zingen met bekende hits uit verschillende genres. De avond wordt afgesloten met de Haagse popsensatie Goldband. De afgelopen drie jaar veroverden Milo, Boaz en Karel enorm veel harten. Nederpop? Gabbertrance? Disco? Geen probleem. Goldband  doopt alle smaakjes in een aangenaam nederpopsausje en serveert hit op hit aan het  hongerige publiek. 

Liberty Dance
Op de Liberty Dance Stage zijn Vato Gonzalez, Idaly en Sick Individuals de grote namen.  Het middagprogramma zit vol urban hits die onder meer gedraaid worden door een selectie DJ’s van de Kunstbende en Zeeuwse DJ’s zoals FEBBA, JONNA, Hillfire en Team Peach. Idaly zal de voetjes al vroeg in de middag laten bewegen met nummers als ‘Hoog/Laag’, ‘No  Go Zone’ en ‘Goonies & Hoolies’. In de avonduren worden de urban hits verruild voor de beste housebeats. Vato Gonzalez zal het publiek op eigen kracht omverblazen, terwijl Sick Individuals de grote afsluiter zijn met hun energieke, melodische en opzwepende tracks.

Bevrijdingsfestival Zeeland is het grootste gratis toegankelijke festival van Zeeland met activiteiten voor jong en oud gedurende de dag op de mooiste locaties in de binnenstad van  Vlissingen. Het festival biedt een vol programma zowel muzikaal als inhoudelijk, waarvan  informatie binnenkort volgt. De volledige line-up en informatie over de optredens zijn te vinden op www.bevrijdingsfestivalzeeland.nl.

Meer uit Beveland

Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

9 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

13 uur geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

15 uur geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

1 dag geleden
Deltaweekend viert gouden jubileum op de Oosterschelde

COLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.

1 dag geleden
Stop op gebruik staalslakken in Zeeuwse Wateren

KAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.  

1 dag geleden