Guardiola wil in Engeland alleen nog City trainen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet zich in Engeland geen andere club meer trainen dan Manchester City. "Ik heb het hier prima naar mijn zin", zei hij in de aanloop naar het thuisduel van zondagmiddag met West Ham United in de Premier League. "Ik wil hier zo lang als mogelijk blijven. Ik ben onderdeel van deze club geworden. In Engeland ga ik niet meer bij een andere club aan de slag."
Het huidige contract van Guardiola bij City loopt in de zomer van 2023 af. De Spanjaard heeft nog wel ambitie om ooit als bondscoach te werken. "Ik heb al vaak gezegd dat ik een EK of WK wil meemaken, maar ik weet dat dit moeilijk kan worden. Er zijn maar weinig banen beschikbaar."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
5 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
21 uur geleden