Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola verlengt tot de zomer van 2027 bij Manchester City

Guardiola verlengt tot de zomer van 2027 bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola blijft ook de volgende twee seizoenen de coach van Manchester City. De 53-jarige Spanjaard heeft zijn contract bij de Engelse landskampioen verlengd tot de zomer van 2027, maakt de club uit de Premier League bekend.

Guardiola is sinds 2016 de trainer van Manchester City. Hij had een aflopend contract bij de club, waarmee hij zes keer landskampioen is geworden en de Champions League won in 2023. Daarvoor was hij trainer van Bayern München en FC Barcelona.

Guardiola is ondertussen 490 wedstrijden de hoofdcoach van City. Alleen Les McDowall was tussen 1950 en 1963 meer wedstrijden (587) trainer van de ploeg. Guardiola won 353 van de 490 wedstrijden. Naast de zes landstitels en de Champions League won hij ook twee keer de FA Cup, vier keer de League Cup, drie keer de Engelse Supercup en de wereldtitel voor clubteams in 2023. In het huidige seizoen staat City tweede in de Premier League met 5 punten minder dan koploper Liverpool.

Speciaal gevoel

"Dit is mijn negende seizoen hier", reageerde de coach op de website van de club. "We hebben al geweldige momenten samen beleefd. Ik heb echt een speciaal gevoel bij deze club. Daarom ben ik blij dat ik nog twee seizoenen langer blijf."

Voorzitter Khaldoon Al Mubarak is opgetogen over het langere verblijf van de coach. "Net als iedere City-fan ben ik verheugd dat Peps avontuur met Manchester City langer duurt, dat zijn toewijding, passie en innovatief denken doorgaan met het vormgeven van het voetbal. Zijn drang naar verbetering en honger naar succes blijft onverzadigbaar en degenen die daarvan profiteren zijn onze spelers en staf, de cultuur van de club en het Engels voetbal in zijn geheel."

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

10 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

11 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

12 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

14 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

1 dag geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden