Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola verlengt tot de zomer van 2027 bij Manchester City

Guardiola verlengt tot de zomer van 2027 bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola blijft ook de volgende twee seizoenen de coach van Manchester City. De 53-jarige Spanjaard heeft zijn contract bij de Engelse landskampioen verlengd tot de zomer van 2027, maakt de club uit de Premier League bekend.

Guardiola is sinds 2016 de trainer van Manchester City. Hij had een aflopend contract bij de club, waarmee hij zes keer landskampioen is geworden en de Champions League won in 2023. Daarvoor was hij trainer van Bayern München en FC Barcelona.

Guardiola is ondertussen 490 wedstrijden de hoofdcoach van City. Alleen Les McDowall was tussen 1950 en 1963 meer wedstrijden (587) trainer van de ploeg. Guardiola won 353 van de 490 wedstrijden. Naast de zes landstitels en de Champions League won hij ook twee keer de FA Cup, vier keer de League Cup, drie keer de Engelse Supercup en de wereldtitel voor clubteams in 2023. In het huidige seizoen staat City tweede in de Premier League met 5 punten minder dan koploper Liverpool.

Speciaal gevoel

"Dit is mijn negende seizoen hier", reageerde de coach op de website van de club. "We hebben al geweldige momenten samen beleefd. Ik heb echt een speciaal gevoel bij deze club. Daarom ben ik blij dat ik nog twee seizoenen langer blijf."

Voorzitter Khaldoon Al Mubarak is opgetogen over het langere verblijf van de coach. "Net als iedere City-fan ben ik verheugd dat Peps avontuur met Manchester City langer duurt, dat zijn toewijding, passie en innovatief denken doorgaan met het vormgeven van het voetbal. Zijn drang naar verbetering en honger naar succes blijft onverzadigbaar en degenen die daarvan profiteren zijn onze spelers en staf, de cultuur van de club en het Engels voetbal in zijn geheel."

Meer uit Voetbal

Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

2 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

6 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

16 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

18 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

19 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

19 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

22 uur geleden