Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola houdt De Bruyne nog aan de kant ondanks negatieve test

Guardiola houdt De Bruyne nog aan de kant ondanks negatieve test

MANCHESTER (ANP) - De kans is klein dat Kevin De Bruyne woensdagavond zijn rentree maakt bij Manchester City na zijn coronabesmetting. Een dag voor de uitwedstrijd tegen Aston Villa bevestigde zijn coach Pep Guardiola dat de Belgische middenvelder bij de laatste controle negatief heeft getest op het coronavirus. Getraind heeft De Bruyne nog niet.

"Kevin was negatief, maar kon nog niet trainen", verklaarde Guardiola, die eraan toevoegde dat "Kevin fit moet zijn om zijn klasse te kunnen tonen". De 30-jarige De Bruyne miste door een coronabesmetting de laatste twee competitieduels van City, thuis tegen Everton (3-0) en West Ham United (2-1), en de Champions Leaguetopper tegen PSG (2-1). Kort daarvoor had hij met de Rode Duivels de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Estland (3-1) en Wales (1-1) afgewerkt. Ook Koen Casteels en Thorgan Hazard testten na de interlandperiode positief op Covid-19.

Meer uit Voetbal

Mbappé leidt Real Madrid met eerste hattrick naar winst

VALLADOLID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in Spanje verstevigd met een duidelijke uitzege op Real Valladolid: 0-3. Kylian Mbappé maakte alle doelpunten en scoorde zo zijn eerste hattrick voor Real Madrid. De 'Koninklijke' kwam op 49 punten en liep 2 punten uit op Atlético Madrid, dat in eigen huis niet verder kwam dan 1-1 tegen Villarreal.

56 minuten geleden
FC Groningen sluit tegenvallende reeks af met zege op Heerenveen

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een tegenvallende reeks afgesloten met een zege op sc Heerenveen. De formatie van Dick Lukkien won het duel in de eigen Euroborg, bekend als de Derby van het Noorden, met 1-0.

57 minuten geleden
Scorende Til rekende al op 'moeilijk potje' voor PSV tegen NAC

EINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Guus Til rekende voor het moeizame duel met NAC Breda (3-2-zege) al op een "moeilijk potje". "We hebben gewoon een ontzettend zwaar schema en op dit moment is de selectie niet al te breed, dus dan kun je verwachten dat het een vechtwedstrijd wordt", zei de maker van twee doelpunten.

2 uur geleden
PSV boekt moeizame zege op NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft na een moeizame wedstrijd het thuisduel met NAC Breda gewonnen. De koploper van de Eredivisie poetste een achterstand weg en won uiteindelijk met 3-2.

2 uur geleden
Manchester City klimt na zege op Chelsea naar vierde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League de weg omhoog weer ingezet. De club van coach Pep Guardiola won thuis met 3-1 van Chelsea en klom naar de vierde plaats in de stand. De achterstand op koploper Liverpool bedraagt wel 12 punten. Chelsea staat zesde met 1 punt minder dan City.

2 uur geleden
Koploper Napoli bezorgt Juventus eerste nederlaag in Serie A

NAPELS (ANP) - Koploper Napoli heeft Juventus de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd in de Italiaanse Serie A. Hoewel de nummer 5 van de ranglijst, met Teun Koopmeiners in de basis, bij rust nog leidde, bleven de 3 punten in Napels. Romelu Lukaku bezorgde zijn ploeg door een benutte strafschop de 2-1-overwinning.

3 uur geleden
Manchester United verhuurt dure Antony aan Real Betis

MANCHESTER/SEVILLA (ANP) - Manchester United verhuurt aanvaller Antony voor de rest van het seizoen aan Real Betis. De Spaanse club uit Sevilla kondigde de komst van de Braziliaan aan op de website van de club.

3 uur geleden