Guardiola heeft vroeg in het seizoen al blessurezorgen bij City
MANCHESTER (ANP) - Het seizoen is pas net begonnen, maar trainer Pep Guardiola heeft bij Manchester City al te maken met een flinke lijst aan blessuregevallen. De Spanjaard kan dinsdag in de bekerwedstrijd tegen Wycombe Wanderers vanwege fysieke problemen niet beschikken over de verdedigers John Stones, Aymeric Laporte en Oleksandr Zintsjenko en de middenvelders Rodri en Ilkay Gündogan.
"Sommige spelers hebben ook wat rust nodig, gezien de wedstrijden die eraan komen", zegt Guardiola, die de Portugese verdedigers Rúben Dias en João Cancelo spaart tegen Wycombe Wanderers omdat ze tot nu toe alles hebben gespeeld. "Ik heb geen andere keuze dan wat jonge spelers op te stellen. Dit is een mooie kans voor de talenten uit onze jeugdopleiding."
City ontvangt dinsdag Wycombe Wanderers, dat uitkomt op het derde niveau, in de derde ronde van het toernooi om de League Cup. De regerend kampioen van Engeland heeft daarna drie zware uitwedstrijden op het programma staan, tegen Chelsea (zaterdag), Paris Saint-Germain (28 september, Champions League) en Liverpool (3 oktober).
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
13 uur geleden