Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola bestempelt terugkeer Haaland en De Bruyne als cruciaal

Guardiola bestempelt terugkeer Haaland en De Bruyne als cruciaal

MANCHESTER (ANP/AFP) - De van blessures herstelde voetballers Erling Haaland en Kevin De Bruyne maken zaterdag tegen Everton waarschijnlijk voor het eerst gezamenlijk hun opwachting in een thuiswedstrijd van Manchester City dit seizoen. Trainer Pep Guardiola weet dat beide spelers cruciaal zijn in de jacht op prijzen.

"Als een speler zestig keer scoort, helpt dat je om wedstrijden te winnen. Als je een speler hebt met een miljard assists en doelpunten, helpt dat je ook. Daar hoef je niet voor aan Harvard of Yale te studeren", zei Guardiola op een persconferentie.

De Bruyne stond lange tijd aan de kant met een hamstringblessure, terwijl Haaland enige tijd uit de roulatie was met een voetkwetsuur.

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League, maar kan bij winst op Everton in ieder geval de koppositie van Liverpool voor even overnemen. Het duel met Everton begint zaterdag om 13.30 uur, dat van Liverpool met Burnley om 16.00 uur. City heeft 2 punten minder dan de koploper en bovendien een wedstrijd minder gespeeld.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

3 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

13 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

13 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

15 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

15 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

17 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

17 uur geleden