Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grotendeels droog weekeinde begint koud

Grotendeels droog weekeinde begint koud

GOES - Het weekeinde begint in de nacht naar zaterdag met vorst, meldt Weeronline.

Zaterdag wordt het 7 tot 9 graden. Daarmee is het koud voor de tijd van het jaar. Het weerbeeld bestaat uit wolken en zon. Vooral in de nacht naar zondag en zondagochtend is er kans op een beetje regen, aldus Weeronline, maar veel zal dit niet zijn. 

Lente

Zaterdagochtend begint de astronomische lente en is het op veel plaatsen zonnig, maar vanuit het noorden neemt de bewolking toe. Op de meeste plaatsen blijft het droog. Er wordt een matige westen- tot noordwestenwind verwacht. Zaterdagavond en in de nacht naar zondag kan op meer plaatsen een beetje regen vallen. Door de bewolking blijft de temperatuur enkele graden boven het vriespunt.

Zondag start vooral in het zuiden mogelijk nog met wat regen. Vanuit het noorden wordt het droog en later kan de zon even schijnen. Er waait een matige, aan zee vrij krachtige, noordwestenwind. Met 8 à 9 graden wordt het iets warmer dan zaterdag. Toch is het nog altijd koud voor de tweede helft van maart. Gemiddeld ligt de middagtemperatuur in deze tijd van het jaar op 10 tot 12 graden.

Na het weekeinde loopt de temperatuur geleidelijk op, maar tijdens een heldere nacht kan het regionaal nog een keertje tot vorst komen. 

Meer uit Beveland

Spoedhulp bij medische noodsituatie in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.

1 maand geleden
Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

1 maand geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

1 maand geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 maand geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 maand geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 maand geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 maand geleden