
Grote uitslaande woningbrand in Goes
GOES - In een woning aan de Vuilstraat in Goes heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een grote uitslaande brand gewoed. Eén persoon ademde rook in en is nagekeken door ambulancepersoneel.
Rond 03:50 uur kwam de eerste melding van een woningbrand aan de Vuilstraat binnen. Er werd door de brandweer al snel opgeschaald. Twee blusvoertuigen zijn ingezet bij de brandbestrijding en één blusvoertuig stond stand-by voor de waterwinning. Een opgeroepen ladderwagen kon niet in het smalle straatje worden ingezet en bleef daarom op stand-by op de Grote Markt. Rond 04:25 uur gaf de brandweer het sein ‘brand meester’.
Toen de brand uitbrak, waren er twee personen in de woning aanwezig. Deze bewoners konden zelf naar buiten komen. Eén van hen ademde rook in en is nagekeken door ambulancepersoneel. De getroffen woning is flink beschadigd geraakt door de brand en hierdoor onbewoonbaar geworden. Stichting Salvage is opgeroepen om de eigenaren te ondersteunen bij het afhandelen van de schade.
Meer uit Beveland
SINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.
3 uur geledenGOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.
6 uur geledenKORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.
7 uur geleden's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
1 dag geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
1 dag geledenGOES - De gemeente Goes behoort tot de duurste gemeenten in Zeeland om te trouwen op vrijdagmiddag. Een bruidspaar betaalt 503 euro voor een vrijdagmiddagceremonie. Daarmee staat Goes op de vijfde plek qua kosten. Middelburg is met 730 euro de duurste gemeente.
1 dag geleden