Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote uitslaande brand landbouwschuur Meliskerke

Grote uitslaande brand landbouwschuur Meliskerke

MELISKERKE - Aan de Kruisweg in Meliskerke is in de nacht van zaterdag op zondag een grote uitslaande brand uitgebroken in een landbouwschuur. De schuur is volledig afgebrand.

Vrijwel direct nadat de brand omstreeks 01.35 uur ontdekt was, werd door de brandweer opgeschaald naar middelbrand. Rond 02.00 uur werd hier grote brand van gemaakt. Daarna zijn onder meer drie blusvoertuigen, twee waterwagens en een dompelpomp ter plekke gestuurd. De brandweer heeft als eerste inzet de woning beschermd tegen de overslaande vlammen. In de loods waren geen mensen of dieren aanwezig. De Kloosterweg en de Kruisweg waren vanwege de bluswerkzaamheden niet toegankelijk voor het verkeer. De Kloosterweg werd afgezet omdat voor het watertransportsysteem hier een slangleiding wordt gelegd vanaf de Westkapelsche Watergang tot aan het brandadres, zo meldt de VRZ.

Meer uit Middelburg

Kermis in Westkapelle, een traditie uit de Middeleeuwen

WESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.

33 minuten geleden
Succes voor MTV turnsters in Kapelle

MIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen. 

15 uur geleden
Guillermo van Pamelen 3e bij Duits Kampioenschap

MIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.

22 uur geleden
Make-over voor appartementengebouw De Tienden in Zoutelande

ZOUTELANDE - Woningcorporatie Zeeuwland start deze maand met de vernieuwing van appartementengebouw De Tienden in Zoutelande. 

23 uur geleden
Brandweer Arnemuiden wederom in de prijzen

ARNEMUIDEN - De brandweer van Arnemuiden heeft zaterdag de tweede plaats behaald bij de Gewestelijke brandbestrijdingswedstrijden in Wolphaartsdijk. 

1 dag geleden
Middelburg eert Molukse KNIL-militairen: ‘Door nu jong en oud te verbinden, slaan we brug naar toekomst’

MIDDELBURG - Op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk in Middelburg is zaterdag, in aanwezigheid van honderden nabestaanden, een monument onthuld voor de 45 Molukse militairen van de KNIL (Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger) die hier begraven zijn. "Mijn vader zou dit prachtig hebben gevonden", vertelt Coen Lawalata (74). "Het is laat, maar eindelijk is er erkenning voor de moed en daden van mijn vader en de andere KNIL-militairen die streden voor Nederland."

1 dag geleden
Vrijwillige brandweer in actie voor buitenbrand Achillesweg

WESTKAPELLE- De vrijwillige brandweer van Westkappele is in de nacht van zaterdag op zondag in actie gekomen om een buitenbrand te bestrijden. Aan de Achillesweg stond een aantal autobanden in brand. De brand was snel onder controle. Het is onduidelijk waardoor de brand ontstaan is.

3 dagen geleden