Grote jaarmarkt tijdens ringrijden te Wemeldinge
WEMELDINGE - Op zaterdag 2 juli zal er in Wemeldinge een grote jaarmarkt plaats vinden, tijdens de jaarlijkse ringrijderijwedstrijd van 10.00 tot 17.00 uur.
Een grote jaarmarkt in het centrum van Wemeldinge met bijna 100 kramen met o.a. vers fruit, kaas, worst, kleding, lederwaren enz. Speciaal tijdens deze dag zijn er circa 15 kramen met oude ambachten, zoals Zeeuwse borstbeelden, babbelaars bakken, pottenbakken, origami en nog veel meer! Deze jaarmarkt wordt muzikaal omlijst door een gezellige dweilband, ook voor de kinderen is er voldoende entertainment. We hebben bewust gekozen voor de 1ste zaterdag in juli, daar er dan altijd al de jaarlijkse wedstrijd van ringrijderij “Ons Genoegen” in samenwerking met OKK plaats vindt in de Dorpstraat. Hier aansluitend naast de baan tot aan het einde Wilhelminastraat “de jaarmarkt”, maakt deze dag voor u als bezoeker een waar evenement. Kom gezellig 2 juli naar ons Dorpsfeest!
Er zijn nog een aantal standplaatsen vrij! Lijkt u het leuk om op deze markt te staan, neem dan contact op met Edwin Hofs, tel. 06-23501039 of [email protected].
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE- De Zonnebloemafdeling Goes-Kapelle organiseert op zaterdag 22 november een optreden van het accordeonorkest Accordeola in het Heer Hendrikhuis aan de Te Werfstraat 18.
1 dag geledenYERSEKE - Ondanks het eerdere besluit om de officiële intocht van Sinterklaas af te gelasten, heeft Sinterklaas zaterdag toch voet aan wal gezet in Yerseke. De Sint kwam met zwart geschminkte Pieten, een onderwerp dat al langere tijd tot discussie leidt. Actievoerders waren niet aanwezig, waardoor de alternatieve intocht rustig verliep.
1 dag geledenHANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers.
3 dagen geledenKrabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.
3 dagen geledenYERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.
3 dagen geledenKAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer.
4 dagen geledenWaarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.
4 dagen geleden