Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote brand in Kasteelstraat, meerdere personen geëvacueerd

Grote brand in Kasteelstraat, meerdere personen geëvacueerd

VLISSINGEN - In de Kasteelstraat in Vlissingen brak vanmorgen vroeg brand uit. De brandweer schaalde op naar grote brand. In totaal 11 personen zijn geëvacueerd. De aanwezige ambulancemedewerkers moesten meerdere personen behandelen, onder meer vanwege ademhalingsklachten. Drie van hen zijn naar het ziekenhuis gebracht.

Rond 03.35 uur kwam de eerste melding binnen. Al snel werd er door de brandweer opgeschaald naar grote brand. De opgeroepen brandweer kwam met drie blusvoertuigen ter plaatse. Ook werd een hoogwerker ingeschakeld.
De brandweer haalde in totaal drie personen uit de woning waar de brand woedde. Ze zijn door het aanwezige ambulancepersoneel nagekeken omdat ze rook hadden ingeademd.

In totaal zijn 11 personen geëvacueerd uit nabijgelegen woningen. Zij werden ter plaatse opgevangen. Een aantal van hen is door het aanwezige ambulancepersoneel nagekeken omdat zij ook rook hadden ingeademd. Om 04.10 werd het sein ‘brand meester’ gegeven. 

Het pand waar de brand woedde bestaat uit een beneden- en een bovenwoning, waarvan de benedenwoning in brand stond. De brandweer heeft de beide woningen geventileerd. Zowel de beneden- als de bovenwoning zijn door brand- en rookschade niet bewoonbaar. Alle naastgelegen woningen zijn door de brandweer geventileerd en gecontroleerd. De bewoners van deze huizen mochten weer naar huis.

Stichting Salvage komt ter plaatse om de bewoners te ondersteunen bij de afhandeling van de schade.

Meer uit Vlissingen

Fietser gewond bij eenzijdig ongeval op de Rozengracht

VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht  een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk. 

20 uur geleden
Twee medewerkers Jumbo Papegaaienburg onwel door lekkage in koeling

VLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis. 

21 uur geleden
Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

21 uur geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

1 dag geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

1 dag geleden
Wandel mee met De Vrolijke Tippelaars

VLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen. 

1 dag geleden
Volop concerten in Sint Jacobskerk Vlissingen

VLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel. 

2 dagen geleden