Groep 7/8 van CNS De Regenboog maakt Natte Laarzentocht
THOLEN - De vrijdag voor de herfstvakantie is groep 7/8 van CNS De Regenboog uit Tholen op excursie gegaan. Dit keer werd een bezoek gebracht aan het schor en slik van de Krabbenkreek.
Na de gastles van George Koenders op donderdag 21 oktober jl. over het ontstaan van Zeeland, was het een dag later tijd om de natuur in te trekken. Groep 7/8 van CNS De Regenboog bracht o.l.v. enkele gidsen een bezoek aan het schor en slik van de Krabbenkreek.
Tijdens een twee uur durende wandeltocht over het schor en slik konden de kinderen aan den lijve ondervinden wat zo’n schorrenlandschap nu precies is. Er werd onderweg van alles geproefd. Met name lamsoor en de laatste restjes zeekraal vielen bij de leerlingen in de smaak.
Hoewel er een krachtige wind stond, genoten de kinderen van het buiten zijn. De vies wordende en soms natte kleding mocht de pret niet drukken.
Na afloop van deze Natte Laarzentocht was het tijd voor de lunch. De leerlingen hadden allemaal boterhammen meegenomen. In de luwte van de dijk werden deze met smaak opgegeten.
Daarna was het tijd om weer naar Tholen te gaan. Een zestal ouders, die het rijden en begeleiden mogelijk hadden gemaakt, bracht groep 7/8 terug naar de Brede School. Het was een leuke afsluiting van de eerste schoolweken.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
1 uur geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
5 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.
8 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.
11 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.
14 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
1 dag geleden