Groene wimpel en zes blauwe vlaggen voor Noord-Beveland
WISSENKERKE - Ook dit jaar doet Noord-Beveland het goed tijdens de uitreiking van de Blauwe Vlag. Binnen de gemeente ontvangen vijf jachthavens de Blauwe Vlag, waarvan een met de Groene Wimpel. Ook het Banjaardstrand bij Kamperland krijgt een Blauwe Vlag.
Meer uit Beveland
GOES - Werk vinden is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor mensen met een ziekte of beperking kan de zoektocht naar een baan vol drempels zitten. De landelijke stichting Incluvisie wil dat veranderen en organiseert op dinsdag 26 november een online bijeenkomst waarin werkgevers en werkzoekenden uit Zeeland met elkaar in gesprek gaan over inclusie op de arbeidsmarkt.
55 minuten geledenGOES - Een fietser is vrijdagmorgen zwaargewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Goes. Het Mobiel Medisch Team (MMT) vanuit Rotterdam werd ingezet.
2 uur geledenHEINKENSZAND - Inwoners van de gemeente Borsele hebben hun voorwaarden voor de komst van nieuwe kerncentrales bij Borssele aangescherpt en uitgebreid. Tijdens een bijeenkomst eerder deze week overhandigde de Borselse Voorwaarden Groep het vernieuwde pakket aan burgemeester Gerben Dijksterhuis.
2 uur geledenGOES - De nieuwe sporthal van sport- en recreatiecentrum Omnium in Goes werd afgelopen week geopend. Wethouders Joost de Goffau en André Van der Reest van de gemeente Goes deden dat middels een potje badminton, in pak . De oude, meer dan veertig jaar oude hal, was volledig op. De sporthal werd daarom eerder dit jaar gesloopt. "Zo'n sloop doet best wat met mensen, maar een nieuwe sporthal was echt hard nodig," Vertelt Bart van den Heuvel, directeur van Omnium.
4 uur geledenGOES - Het Hulster bedrijf Colsen heeft zowel de jury- als de publieksprijs gewonnen bij de Zeeuwse Innovatieprijs Emergo 2025. De prijzen werden woensdagavond uitgereikt tijdens de netwerkbeurs Contacta in de Zeelandhallen in Goes. Het was de 23e editie van de prijs, die innovatie en ondernemerschap in Zeeland in het zonnetje zet.
7 uur geledenGOES - Met een brede glimlach werd de 22-jarige John Eggebeen woensdag gehuldigd bij Scalda. De student Elektrotechniek uit Zeeland won afgelopen september goud tijdens EuroSkills 2025 in Denemarken en mag zich officieel Europees kampioen Elektrotechnicus Gebouwen noemen. Bovendien kreeg hij de titel 'Best of Nation' als beste Nederlandse deelnemer van het toernooi.
22 uur geledenHEINKENSZAND - Bij een steekincident in Heinkenszand is woensdagavond één persoon gewond geraakt. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
22 uur geleden