Griekspoor met Kokkinakis in dubbelspel US Open
NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor vormt op de US Open in het mannendubbelspel een koppel met de Australiër Thanasi Kokkinakis. Ook Botic van de Zandschulp en Arantxa Rus, de andere twee Nederlandse deelnemers in het enkelspel, doen mee aan het dubbelspel.
Griekspoor en Kokkinakis nemen het op tegen de Amerikanen Alexander Frusina en Adhithya Ganesdan, die beiden pas 17 jaar oud zijn. Kokkinakis won vorig jaar samen met Nick Kyrgios het dubbelspel van de Australian Open.
Botic van de Zandschulp vormt in New York een duo met de Oostenrijker Philipp Oswald en Arantxa Rus gaat spelen aan de zijde van de Duitse Tatjana Maria.
Enkelspel
Griekspoor en Van de Zandschulp gaven de afgelopen jaren regelmatig te kennen dat ze liever niet in het dubbelspel in actie komen op een grand slam, om zich te focussen voor het enkelspel.
Wesley Koolhof is als eerste geplaatst in het mannendubbelspel. Samen met de Brit Neal Skupski won hij Wimbledon, het vorige grandslamtoernooi. Robin Haase, Matwé Middelkoop en Jean-Julien Rojer hebben met hun partner eveneens een beschermde status.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike behield zondag in de laatste etappe de leiding van het klassement. De slotrit met start en finish in Barcelona werd gewonnen door de Australiër Brady Gilmore (NSN Cycling Team).
40 minuten geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.
4 uur geledenSUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.
5 uur geledenSUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
6 uur geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
8 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
1 dag geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
1 dag geleden