Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor bereikt na driesetter derde ronde tennistoernooi Miami

Griekspoor bereikt na driesetter derde ronde tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft met enige moeite de derde ronde bereikt van het masterstoernooi van Miami. De als 25e geplaatste Nederlander won in drie sets van de Amerikaan Alex Michelsen: 7-6 (5) 6-7 (7) 6-4.

Griekspoor had een bye in de eerste ronde en moest nog even op gang komen tegen de 19-jarige Amerikaan. Hij had daarnaast een dag extra moeten wachten omdat de partij vrijdag na vertraging door de regen was verplaatst. Ook zaterdag begonnen de tennissers met meer dan drie uur vertraging.

Michelsen pakte meteen een break op de eerste opslagbeurt van de acht jaar oudere Griekspoor, maar die trok de stand meteen weer gelijk tot 2-2. De Nederlandse nummer 26 van de wereld kwam nog twee keer een break voor, maar leverde beide keren zelf zijn service weer in, waardoor een tiebreak nodig was. Daarin zag Michelsen een volley op de netband landen waardoor Griekspoor alsnog de set pakte op zijn eerste setpoint.

Breakpoint

In de tweede set ging het op eigen service gelijk op. Griekspoor moest op 5-5 een breakpoint wegwerken, maar het werd toch opnieuw een tiebreak. Na bijna twee uur kreeg Griekspoor op 6-4 twee matchpoints, maar de Nederlander liet Michelsen terugkomen door twee dubbele fouten achter elkaar te slaan. De jonge Amerikaan benutte vervolgens zijn tweede setpoint wel.

Griekspoor pakte in de derde set een break voorsprong bij 3-3 door een misser van Michelsen. Die marge gaf hij niet meer uit handen. Op 5-4 kreeg hij op 40-15 twee matchpoints en benutte de eerste.

In de derde ronde treft de Nederlander de als tweede geplaatste Italiaan Jannik Sinner. Die won van zijn landgenoot Andrea Vavassori in 6-3 6-4. Sinner versloeg Griekspoor eerder in de halve finales van het tennistoernooi van Rotterdam. De 22-jarige Italiaan verloor vorige week tegen Carlos Alcaraz zijn eerste partij in 2024.

Meer uit Sport

Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

13 minuten geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

24 minuten geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

15 uur geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

15 uur geleden
Ganna wint Dwars door Vlaanderen na late inhaalactie bij Van Aert

WAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.

17 uur geleden
Wielrenner Evenepoel debuteert zondag in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.

19 uur geleden
Woods stopt tijdelijk met golf om zich te richten op gezondheid

STUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.

1 dag geleden