Grealish voor het eerst bij Engelse selectie, Rashford ontbreekt
ENGELAND (ANP) - Jack Grealish (24) is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Engeland. Tegenover de oproep van de middenvelder van Aston Villa staan afmeldingen van aanvaller Marcus Rashford en middenvelder Harry Winks.
Het meedoen van Rashford aan de komende interlands was al onzeker, omdat de speler van Manchester United hinder ondervond van een enkelblessure. "Ik heb mijn best gedaan, maar deze wedstrijden komen helaas te vroeg voor me. Veel succes jongens, ik zal jullie vanuit huis aanmoedigen", zei Rashford.
Eerder kregen middenvelder Ainsley Maitland-Niles (Arsenal) en verdediger Conor Coady (Wolverhampton Wanders) al voor het eerst een uitnodiging van bondscoach Gareth Southgate.
Engeland neemt het zaterdag in Reykjavik op tegen IJsland en dinsdag in Kopenhagen tegen Denemarken.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.
9 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.
20 minuten geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
14 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
17 uur geleden