Gravenberch heeft zijn toekomst aan Ajax verbonden
ROTTERDAM (ANP) - Ajax hoeft niet bang te zijn dat Ryan Gravenberch aan het einde van het seizoen al inzet op een lucratieve transfer. "Ik moet me nog meer ontwikkelen. Als ik er klaar voor ben, dan ben ik er klaar voor, maar nu nog niet", zei hij na de zege op Vitesse in de bekerfinale (2-1).
Gravenberch speelde twee matige wedstrijden tegen AS Roma in de Europa League. Hij kreeg te maken met strikte mandekking. Dat is hij nog niet gewend. "Die nummer 42 bleef maar tegen me aanlopen", doelde de 18-jarige middenvelder op Amadou Diawara. "Ik had daar een betere oplossing voor moeten vinden."
Gravenberch hoorde in de bekerfinale bij de betere spelers van Ajax. Met zijn 'verkeerde linkerbeen' maakte hij de openingstreffer. "Die zat er lekker in", zei hij. "Ik had dat doelpunt even nodig."
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
15 uur geleden