Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Graveltoertochten Steenbergen en Tholen

Graveltoertochten Steenbergen en Tholen

THOLEN - Op 15 en 22 oktober biedt stichting wielercriterium Steenbergen en stichting fietsen op Tholen fietsers de mogelijkheid het prachtige West-Brabantse landschap, de uitdagende Brabantse Wal en het verrassende eiland Tholen te ontdekken.

Het tweeluik start op zaterdag 15 oktober in Welberg (gemeente Steenbergen). Vanaf partycentrum de Duiventoren, Hoogstraat 15, hebben de deelnemers de mogelijkheid om een graveltocht over 50 over 100 Km te rijden. De gravelroute is goed te doen met gravelbike, cyclocrossfiets of mountainbike. Beide routes passeren de pareltjes in het West-Brabantse landschap, de 50 km route is voor liefhebbers en beginners en op de 100 km route krijgen de deelnemers in het twee gedeelte een zeer uitdagend parcours voor de kiezen. Na afloop wacht voor iedereen de koffie/thee en worstenbrood.

Op zaterdag 22 oktober worden de fietsers in Tholen verwacht. Vanaf Bowling de Thoolse Brug, Stevinweg 1, kan men kiezen voor 65 of 110 km. Voor vertrek krijgt iedere deelnemer koffie/thee en een bolus en een consumptiebon die bij terugkomst gebruikt kan worden. Deelnemers maken kennis met verrassende stroken op o.a. de Oesterdam en de Brabantse Wal. Regelmatig zijn er in het unieke natuurlandschap prachtige vergezichten op Zeeland of Brabant te zien. Ook op het eiland Tholen gaat men verrast zijn door de mooie onverharde paden.

Beide organisaties hebben de handen ineen geslagen om de deelnemers een fijne fietsbeleving te bezorgen. Bij beide toertochten is er onderweg een uitgebreide bevoorrading zodat de hongerklop voorkomen kan worden. Beide tochten hebben start en finish op een gezellige locatie zodat na afloop nog even de sterke verhalen van de graveltocht gedeeld kunnen worden. Voor de grote trek heb je zowel in Steenbergen als in Tholen de mogelijkheid voor een lunch.

Zowel de organisatie in Steenbergen als in Tholen rekent op een mooi deelnemersveld, daarbij is voorinschrijving gewenst.

Kidsride

Naast bovengenoemde graveltochten wordt er in Tholen voor de jeugd ook een graveltocht georganiseerd op 22 oktober. Deze wordt onder begeleiding van onder andere trainers van MTB-vereniging X-Treme verreden. De afstand is 25 kilometer, kent een aantal leuke elementen en zal op een rustig tempo worden verreden. Naast een leuke en gezellige tocht ontvangen de kids ook een consumptie en een mooie herinnering!

Inschrijven

Inschrijven kan via inschrijven.nl
Steenbergen: https://inschrijven.nl/form/2022101551340-nl
Tholen: https://inschrijven.nl/form/2022102251059-nl.

Meer uit Tholen

Vinoloog Lieske Vos: ‘De enorme impact van het programma had ik nooit verwacht’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Lieske Vos, vinoloog bij Culivino.

15 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Herfst aan de Gorishoeksedijk’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

18 uur geleden
Alleenstaande starter heeft in Zeeland 142 duizend euro spaargeld nodig voor koophuis

ZEELAND - Voor alleenstaande starters in Zeeland is een koophuis nauwelijks haalbaar. Een woning kostte in 2024 gemiddeld 345 duizend euro, ruim 142 duizend euro meer dan iemand met een modaal inkomen kan lenen. Dat blijkt uit een onderzoek van Independer, gebaseerd op cijfers van het CBS.

1 dag geleden
Brandweer blust vuurtje met emmertje water aan Gemaalweg in Tholen

THOLEN - Een grote inzet was het niet nodig, maar de brandweer van Tholen rukte donderdagmiddag toch even uit voor een kleine buitenbrand aan de Gemaalweg. In een bosje bleek een door kinderen gebouwde hut vlam te hebben gevat.

2 dagen geleden
Bekende Zeeuws-Brabantse politiehond Zorro (12) overleden

BRABANT- ZEELAND - Politiehond Zorro is overleden. Dat laat de politie weten op Instagram. De bekende politiehond werd tussen 2017 en 2023 ingezet in Zeeland en West-Brabant en haalde meerdere malen het nieuws.

2 dagen geleden
Thoolse buurtpedagogen stoppen eind 2025, nieuw team neemt functie over

THOLEN - Op Tholen verandert de manier waarop inwoners hulp krijgen bij opvoeding, werk of andere vragen. De vertrouwde buurtpedagoog gaat namelijk verder in het nieuwe Stevig Lokaal Team.

2 dagen geleden
Van keukentafel tot ondernemersgala: hoe Nesto uitgroeide tot een begrip in tegelwerk [BEDRIJF IN BEELD]

[Advertorial] - Wat begon als een eenmanszaak aan de keukentafel, groeide in een kwart eeuw uit tot een begrip in de regio én ver daarbuiten: Nesto Holland Tegelwerken & Nesto Sanitair. Achter dit succesverhaal staat Evi Nesztovidisz. Met een Griekse vader en een Hongaarse moeder zit internationale flair haar in het bloed, maar het is vooral haar discipline en werkkracht die indruk maken. "Gas terugnemen? Dat woord komt niet in mijn woordenboek voor," zegt ze lachend.

3 dagen geleden