Graveltoertochten Steenbergen en Tholen
THOLEN - Op 15 en 22 oktober biedt stichting wielercriterium Steenbergen en stichting fietsen op Tholen fietsers de mogelijkheid het prachtige West-Brabantse landschap, de uitdagende Brabantse Wal en het verrassende eiland Tholen te ontdekken.
Het tweeluik start op zaterdag 15 oktober in Welberg (gemeente Steenbergen). Vanaf partycentrum de Duiventoren, Hoogstraat 15, hebben de deelnemers de mogelijkheid om een graveltocht over 50 over 100 Km te rijden. De gravelroute is goed te doen met gravelbike, cyclocrossfiets of mountainbike. Beide routes passeren de pareltjes in het West-Brabantse landschap, de 50 km route is voor liefhebbers en beginners en op de 100 km route krijgen de deelnemers in het twee gedeelte een zeer uitdagend parcours voor de kiezen. Na afloop wacht voor iedereen de koffie/thee en worstenbrood.
Op zaterdag 22 oktober worden de fietsers in Tholen verwacht. Vanaf Bowling de Thoolse Brug, Stevinweg 1, kan men kiezen voor 65 of 110 km. Voor vertrek krijgt iedere deelnemer koffie/thee en een bolus en een consumptiebon die bij terugkomst gebruikt kan worden. Deelnemers maken kennis met verrassende stroken op o.a. de Oesterdam en de Brabantse Wal. Regelmatig zijn er in het unieke natuurlandschap prachtige vergezichten op Zeeland of Brabant te zien. Ook op het eiland Tholen gaat men verrast zijn door de mooie onverharde paden.
Beide organisaties hebben de handen ineen geslagen om de deelnemers een fijne fietsbeleving te bezorgen. Bij beide toertochten is er onderweg een uitgebreide bevoorrading zodat de hongerklop voorkomen kan worden. Beide tochten hebben start en finish op een gezellige locatie zodat na afloop nog even de sterke verhalen van de graveltocht gedeeld kunnen worden. Voor de grote trek heb je zowel in Steenbergen als in Tholen de mogelijkheid voor een lunch.
Zowel de organisatie in Steenbergen als in Tholen rekent op een mooi deelnemersveld, daarbij is voorinschrijving gewenst.
Kidsride
Naast bovengenoemde graveltochten wordt er in Tholen voor de jeugd ook een graveltocht georganiseerd op 22 oktober. Deze wordt onder begeleiding van onder andere trainers van MTB-vereniging X-Treme verreden. De afstand is 25 kilometer, kent een aantal leuke elementen en zal op een rustig tempo worden verreden. Naast een leuke en gezellige tocht ontvangen de kids ook een consumptie en een mooie herinnering!
Inschrijven
Inschrijven kan via inschrijven.nl
Steenbergen: https://inschrijven.nl/form/2022101551340-nl
Tholen: https://inschrijven.nl/form/2022102251059-nl.
Meer uit Tholen
THOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.
1 uur geledenTHOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.
20 uur geledenTHOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.
22 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.
1 dag geledenTHOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Op 5 mei openen de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk weer hun deuren. Om de zwembaden klaar te maken voor het nieuwe seizoen is er op zaterdag 11 april een klusdag.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis Ziekenhuis ondervindt ook hinder van het data-incident bij ChipSoft. Woensdagochtend werd bekend dat meerdere Brabantse ziekenhuizen hiermee te kampen hebben. Uit voorzorg heeft Bravis diverse systemen offline gehaald, zoals MijnBravis en de HiX Patiënt App. "De zorgverlening kan gewoon doorgang vinden. Voor zover bekend zijn er geen persoonsgegevens buitgemaakt", laat het ziekenhuis weten.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen is vanavond te zien in de finaleweek van De Slimste Mens. Hij neemt het op tegen Bibi Roos en Maaike Schoon. Aan het eind van de week weten we of hij de winnaar van dit seizoen is.
2 dagen geleden