
Gratis vakantie voor ambulanceverpleegkundigen
GOES - Ambulanceverpleegkundigen kunnen rond de kerstdagen met hun gezin gratis vakantie vieren in Zeeland.
Als tegenprestatie moeten ze vier diensten meedraaien op een Zeeuwse ambulance. Witte Kruis biedt de vakantie aan om iets te doen aan het tekort aan personeel. Deze zomer leverde de actie elke week één extra verpleegkundige op. Zij kwamen uit het hele land.
Beach Resort
Het Witte Kruis Vakantiehuis is vanwege het succes in de zomermaanden nu het hele jaar te boeken. Witte Kruis heeft het gehuurd van 20 december 2019 tot en met 31 december 2020 Het chalet staat op Roompot Beach Resort aan de Oosterschelde. Het biedt plaats aan zes personen.
Meer uit Beveland
HEINKENSZAND - Het Leger des Heils organiseert op zaterdag 6 september 2025 een inzamelactie voor kinderfietsen. Tussen 10.00 en 12.00 uur kunnen mensen hun tweedehands fiets inleveren bij het Leger des Heils aan Clara's Pad 6 in Heinkenszand.
4 uur geledenNOORD-BEVELAND - De Eurobus, die al bijna twintig jaar ouderen en mensen met een beperking in Noord-Beveland op stap helpt, vierde dinsdag een bijzonder jubileum. Burgemeester Loes Meeuwisse stapte mee aan boord voor een feestelijke rondrit over het eiland.
18 uur geleden'S HEER ABTSKERKE - Op zaterdag 13 september 2025 vindt de landelijke Open Monumentendag plaats met het thema "Erfgoed en Architectuur, Gebouw(d) om te blijven...". 's-Heer Abtskerke staat deze dag in het teken van de rijke geschiedenis van de Johannes de Doperkerk, een bijzonder monument waarvan de oorsprong teruggaat tot de 13e eeuw.
21 uur geledenHEINKENSZAND - De wijkagenten van de gemeente Borsele houden de komende maand op verschillende locaties in de gemeente spreekuur. De spreekuren vinden elke donderdag plaats tussen 17.00 en 20.00 uur.
1 dag geledenWEMELDINGE - Op zaterdag 6 september verandert Wemeldinge in één groot koopjesparadijs. Tijdens de vierde editie van de Mega Rommelroute zetten meer dan 200 inwoners hun voortuin open om hun spullen te verkopen. Het evenement groeit elk jaar en is inmiddels een van de grootste rommelroutes van Zuidwest-Nederland.
1 dag geledenGOES - De sloop van het schoolgebouw van het Ostrea Lyceum aan de Fruitlaan start eind september. Omdat dit voormalig docent Rob van Soest, net als veel andere oud-leerlingen en -leraren aan het hart gaat, heeft hij er een lied over geschreven. Het nummer, met de titel 'Fruitlaan 3', werd opgenomen in de studio van Stefan de Kroon. Aan het lied werkten verschillende, inmiddels bekende, oud-leerlingen mee waaronder Dennis Huige (Racoon) en Marcel van As (Spinvis).
1 dag geledenWat als de stroom langdurig uitvalt? Wat als er geen water meer uit de kraan komt? Wat als de stoplichten niet meer werken?
2 dagen geleden