Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gratis duurzame producten voor Borselenaren

Gratis duurzame producten voor Borselenaren

HEINKENSZAND - Om mensen bewust te maken en te helpen in deze koudere tijden, biedt de gemeente Borsele gratis duurzame producten aan. In de centrale hal van het gemeentehuis staat sinds maandag een tentoonstelling met duurzame producten en uitleg over de maatregelen.Wethouder Arno Witkam: 'Verandering begint op lokaal niveau. Met deze tentoonstelling willen we niet alleen inwoners inspireren om maatregelen te nemen, maar ze ook aanzetten tot actie door het uitdelen van een gratis product. Zo zetten we ons samen in voor een duurzame omgeving.'Inwoners kunnen de duurzame producten bekijken en er meer informatie over krijgen. Inwoners die hier gebruik van willen maken, mogen naar keuze één product meenemen. Op deze manier wil de gemeente Borsele inwoners een klein steuntje in de rug bieden om hun energiekosten te verlagen. Er staan verschillende producten zoals: ledlampen, stekkerdozen, deurdrangers, waterbesparende douchekoppen, leidingisolatie, radiatorfolie en een brievenbusborstels. Per product staat er uitleg bij op welke manier inwoners dit kunnen gebruiken.Naast de gratis producten, verloot de gemeente Borsele ook acht radiatorventilatoren ter waarde van 65 euro. Inwoners kunnen hun gegevens achterlaten en aan het einde van de tentoonstelling worden er acht lootjes getrokken. De inwoners die in de prijzen zijn gevallen, krijgen hiervan bericht. De tentoonstelling duurt tot en met 14 maart en voor de producten geldt: op is op.

Meer uit Beveland

Goese kunstenares Mylène Tax vangt Zeeuwse zomers in ‘Sea You at Dinner’

GOES - In boekhandel De Koperen Tuin is vanaf vandaag tot en met 12 januari de eerste tentoonstelling van de jonge Goese kunstenares Mylène Tax (26) te zien. Onder de titel 'Sea You at Dinner' vangt Tax de sfeer van zomerdagen aan de Zeeuwse kust in kleurrijke schilderijen vol eettaferelen, lichtval en verborgen verhalen. Wat begon als een jaarexperiment om fulltime kunstenaar te zijn, is voor Tax uitgegroeid tot een veelbelovende nieuwe stap in haar carrière."Ik wilde Zeeland op een andere manier vangen dan alleen via landschappen of zeegezichten," vertelt Mylène Tax, die geboren en getogen is in 's-Heer Hendrikskinderen, maar inmiddels haar atelier runt in de binnenstad van Goes. "Ik dacht juist aan de gezelligheid van samenzijn aan tafel, de restjes van een etentje, de kruimels en omgevallen glazen. Alles vertelt een verhaal."

7 minuten geleden
Provincie presenteert ontwerp voor veiligere en vlottere Deltaweg

GOES/NOORD-BEVELAND - De Provincie Zeeland wil de verkeersveiligheid en doorstroming op de Deltaweg (N256) tussen Goes en Noord-Beveland flink verbeteren. De provinciale weg is een van de drukste verkeersaders van Zeeland en wordt, zeker in de zomermaanden, als onveilig ervaren. Het nieuwe ontwerp moet daar verandering in brengen.

1 uur geleden
Gemeente Borsele zoekt nieuwe kinderburgemeester

BORSELE - De gemeente Borsele gaat op zoek naar een nieuwe kinderburgemeester. Kinderen tussen de 10 en 12 jaar die in de gemeente wonen, kunnen tot en met vrijdag 28 november solliciteren. De kinderburgemeester vertegenwoordigt alle kinderen in Borsele en helpt de burgemeester bij bijzondere activiteiten.

3 uur geleden
Succesvol festival Nachtbrakers schitterde in het donker in Goes

GOES - Donderdagavond veranderden het Bleekveld en de omliggende straten in een bruisend cultureel podium tijdens de tweede editie van het festival Nachtbrakers. Het festival was een groot succes en met 150 kaarten uitverkocht. Het gezamenlijke initiatief van de Bleekveldpartners, Theater De Mythe, Podium 't Beest, Bibliotheek Oosterschelde en Muziekschool Zeeland bracht bezoekers samen om de veelzijdigheid van cultureel Goes in de avonduren te beleven.

5 uur geleden
Inloopavond over nieuwe drinkwaterzuivering

KAPELLE - Evides Waterbedrijf houdt op donderdag 6 november een informatiebijeenkomst over werkzaamheden die nodig zijn voor een toekomstbestendige drinkwatervoorziening voor Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Bezoekers krijgen die avond uitleg over de bouw van een nieuwe drinkwaterzuivering en over de aanleg en vervanging van leidingen in de regio.

21 uur geleden
Met campagne ‘Zuunig Borsele’ helpt gemeente inwoners geld én energie besparen

BORSELE - De gemeente Borsele is gestart met de campagne 'Zuunig Borsele'. Met deze campagne wil de gemeente inwoners en ondernemers helpen om hun woning of bedrijf te verduurzamen. Wethouder Arno Witkam zegt hierover: "Iedereen weet: zuinig doen zit in onze aard. Met vier subsidieregelingen maken we het een stuk makkelijker om stappen te zetten. Of je nu je huis wilt isoleren of je bedrijf wilt verduurzamen."

1 dag geleden
Zo stemden de Bevelandse gemeenten voor de Tweede Kamerverkiezingen

GOES - In de gemeente Goes hebben de kiezers woensdag het meeste op de PVV gestemd bij de Tweede Kamerverkiezingen. 14,8 procent van de Goese stemmen ging naar de partij van Geert Wilders. D66 volgt met 14,6 procent van de stemmen en de VVD en CDA beiden met 14,3 procent. De vier grootste partijen in gemeente Goes liggen daarmee heel dicht bij elkaar. 

1 dag geleden