Gratis bomen en struiken af te halen bij Bomenhub Hof van Tholen
THOLEN - Honderden bomen worden vandaag gratis weggegeven bij de bomenhub aan het Hof van Tholen. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij Meer Bomen Nu om bomen te komen halen.
Op een bomenhub kunnen zaailingen, die op één plek ongewenst zijn, gebracht worden en door mensen die bomen willen planten weer opgehaald worden. “De verplantmethode is circulair, logisch, gratis en helpt klimaatverandering tegen te gaan, biodiversiteit te herstellen onze omgeving te vergroenen”, aldus Meer Bomen Nu. “Kom jij bomen of stuiken halen bij de Meer Bomen Nu Bomenhubs? Wees er snel bij want op=op!?”
Het ophalen van de bomen en struiken kan tussen 10.00 en 13.00 uur.
Meer uit Tholen
ZEELAND - Werknemers in het streekvervoer leggen donderdag 22 oktober opnieuw het werk neer. Vakbond FNV heeft de staking aangekondigd vanwege de vastgelopen cao-onderhandelingen. De bond wil dat werkgevers afzien van verslechteringen van de arbeidsvoorwaarden.
6 uur geleden[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.
8 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.
12 uur geledenSINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Even alle zorgen vergeten, genieten van persoonlijke aandacht en heerlijk verwend worden. Dat was het doel van de speciale verwendag 'Vrouwen voor Vrouwen', die vrijdag 9 oktober werd georganiseerd door Raad en Daad, onderdeel van het Leger des Heils op Tholen. Het werd een hartverwarmende ochtend vol ontspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.
2 dagen geleden