Gratis bomen en struiken af te halen bij Bomenhub Hof van Tholen
THOLEN - Honderden bomen worden vandaag gratis weggegeven bij de bomenhub aan het Hof van Tholen. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij Meer Bomen Nu om bomen te komen halen.
Op een bomenhub kunnen zaailingen, die op één plek ongewenst zijn, gebracht worden en door mensen die bomen willen planten weer opgehaald worden. “De verplantmethode is circulair, logisch, gratis en helpt klimaatverandering tegen te gaan, biodiversiteit te herstellen onze omgeving te vergroenen”, aldus Meer Bomen Nu. “Kom jij bomen of stuiken halen bij de Meer Bomen Nu Bomenhubs? Wees er snel bij want op=op!?”
Het ophalen van de bomen en struiken kan tussen 10.00 en 13.00 uur.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Bij een woning aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk is in de nacht van maandag op dinsdag een vuurwerkbom tegen de voorgevel afgestoken. Daardoor ontstond brand en raakte de voorkant van de woning beschadigd. De politie gaat uit van brandstichting. Er is nog niemand aangehouden.
17 minuten geledenZEELAND - Meer belastingkorting voor werkenden, iets lagere belastingtarieven, maar ook duurder leidingwater en minder voordeel voor ouderen. Het kabinet presenteerde dinsdag op Prinsjesdag de plannen voor 2027. Onderaan de streep gaat de gemiddelde Nederlander er volgend jaar volgens de ramingen nét op achteruit. Wat merken inwoners daarvan in hun portemonnee?
2 uur geledenPOORTVLIET - Wat leeft er in Poortvliet? Wat is er nodig om het dorp leefbaar en betrokken te houden? Die vragen staan centraal tijdens de dorpsavond die Samen Poortvliet op woensdag 16 september organiseert. De avond is bedoeld voor alle inwoners van Poortvliet. De inloop begint om 19.00 uur in de foyer van de Woonboulevard aan de Paasdijkweg. Om 19.30 uur start het programma.
18 uur geledenTHOLEN - Montessorischool De Kraal vierde woensdag 9 september een bijzondere mijlpaal: 40 jaar Montessori-onderwijs in Tholen. Om dat jubileum te vieren, werd het een swingende en muzikale dag voor de leerlingen.
23 uur geledenTHOLEN - Het Zeeuws Flexvervoer wordt door reizigers flink gewaardeerd. Gemiddeld geven zij het vervoer een 4,8 uit 5. Inmiddels hebben bijna 39.000 Zeeuwen een Flexaccount en worden maandelijks ruim 19.000 ritten gemaakt. Toch zijn er ook verbeterpunten. Vooral de digitale systemen blijven achter.
1 dag geledenTHOLEN - Hij eindigde op donderdagavond zoals hij maandag begon: droog en zonnig. Dat bij de twee tussenliggende dagen van de Thoolse avondvierdaagse paraplu's en poncho's de boventoon voerden, mocht de pret bij de 430 deelnemers niet drukken. Voor de 31e keer trokken Tholenaren, jong en oud, hun wandelschoenen aan voor een wandeling van drie of vijf kilometer langs de mooiste plekjes van de stad.
1 dag geledenTHOLEN - Er staat volgens meteoroloog Rico Schröder van Weeronline opnieuw een wisselvallige week op het programma. Vrijwel elke dag zijn er perioden met regen of enkele buien, maar er zijn ook genoeg droge momenten met zon. Eerst is het nog vrij warm, met dinsdag lokaal 27 graden. Vanaf woensdag dalen de temperaturen duidelijk en wordt het 17 tot 19 graden.
1 dag geleden