Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - Het is zeer de vraag of Mario Götze donderdag met PSV tegen PEC Zwolle kan uitkomen. De Duitser kampt met met lichte spierproblemen en traint nog individueel. "Het is waarschijnlijker dat hij er zondag weer bij is", doelde trainer Roger Schmidt op de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht.

Mohamed Ihattaren en Timo Baumgartl moeten het duel met PEC Zwolle ook nog overslaan. Ihattaren kampt met maagproblemen. "Ik weet niet of dat door de ramadan kan komen", antwoordde Schmidt. "Maar hij heeft een paar dagen niet kunnen trainen. Baumgartl is een optie voor zondag."

Eran Zahavi lijkt wel gewoon beschikbaar. Hij hervatte dinsdag de training, na een brute overval van zondag op zijn gezin in zijn woning in Amsterdam. "Ik moet nog even met hem praten, maar volgens mij wil hij snel terug naar een normale situatie", zei Schmidt.

PSV verdedigt in de resterende competitieduels met PEC Zwolle en FC Utrecht een voorsprong van 1 punt op AZ, de nummer 3 van de ranglijst uit Alkmaar. "Voor die voorsprong hebben we hard gewerkt en nu willen we ook als tweede eindigen", zei Schmidt. "Dan plaatsen we ons voor de voorronden van de Champions League. Volgend seizoen willen we de strijd met Ajax aangaan. Zij waren dit seizoen te goed, al was het verschil in onze drie onderlinge duels niet groot. Het verschil in budget met Ajax kunnen we niet dichten. We zullen het op een andere manier moeten doen. "

Schmidt hoopt dat zijn spelers het duel met PEC Zwolle niet te licht opnemen. "Die club zit in een vergelijkbare situatie met Heerenveen en daar speelden we twee weken geleden gelijk tegen", zei hij. "Ik kijk niet naar AZ. We moeten twee keer winnen en dan zijn we tweede."

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

3 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

4 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

4 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

4 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

5 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

5 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

6 uur geleden