Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - Het is zeer de vraag of Mario Götze donderdag met PSV tegen PEC Zwolle kan uitkomen. De Duitser kampt met met lichte spierproblemen en traint nog individueel. "Het is waarschijnlijker dat hij er zondag weer bij is", doelde trainer Roger Schmidt op de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht.

Mohamed Ihattaren en Timo Baumgartl moeten het duel met PEC Zwolle ook nog overslaan. Ihattaren kampt met maagproblemen. "Ik weet niet of dat door de ramadan kan komen", antwoordde Schmidt. "Maar hij heeft een paar dagen niet kunnen trainen. Baumgartl is een optie voor zondag."

Eran Zahavi lijkt wel gewoon beschikbaar. Hij hervatte dinsdag de training, na een brute overval van zondag op zijn gezin in zijn woning in Amsterdam. "Ik moet nog even met hem praten, maar volgens mij wil hij snel terug naar een normale situatie", zei Schmidt.

PSV verdedigt in de resterende competitieduels met PEC Zwolle en FC Utrecht een voorsprong van 1 punt op AZ, de nummer 3 van de ranglijst uit Alkmaar. "Voor die voorsprong hebben we hard gewerkt en nu willen we ook als tweede eindigen", zei Schmidt. "Dan plaatsen we ons voor de voorronden van de Champions League. Volgend seizoen willen we de strijd met Ajax aangaan. Zij waren dit seizoen te goed, al was het verschil in onze drie onderlinge duels niet groot. Het verschil in budget met Ajax kunnen we niet dichten. We zullen het op een andere manier moeten doen. "

Schmidt hoopt dat zijn spelers het duel met PEC Zwolle niet te licht opnemen. "Die club zit in een vergelijkbare situatie met Heerenveen en daar speelden we twee weken geleden gelijk tegen", zei hij. "Ik kijk niet naar AZ. We moeten twee keer winnen en dan zijn we tweede."

Meer uit Voetbal

Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

1 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

3 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

3 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

4 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

4 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

4 uur geleden