Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - Het is zeer de vraag of Mario Götze donderdag met PSV tegen PEC Zwolle kan uitkomen. De Duitser kampt met met lichte spierproblemen en traint nog individueel. "Het is waarschijnlijker dat hij er zondag weer bij is", doelde trainer Roger Schmidt op de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht.

Mohamed Ihattaren en Timo Baumgartl moeten het duel met PEC Zwolle ook nog overslaan. Ihattaren kampt met maagproblemen. "Ik weet niet of dat door de ramadan kan komen", antwoordde Schmidt. "Maar hij heeft een paar dagen niet kunnen trainen. Baumgartl is een optie voor zondag."

Eran Zahavi lijkt wel gewoon beschikbaar. Hij hervatte dinsdag de training, na een brute overval van zondag op zijn gezin in zijn woning in Amsterdam. "Ik moet nog even met hem praten, maar volgens mij wil hij snel terug naar een normale situatie", zei Schmidt.

PSV verdedigt in de resterende competitieduels met PEC Zwolle en FC Utrecht een voorsprong van 1 punt op AZ, de nummer 3 van de ranglijst uit Alkmaar. "Voor die voorsprong hebben we hard gewerkt en nu willen we ook als tweede eindigen", zei Schmidt. "Dan plaatsen we ons voor de voorronden van de Champions League. Volgend seizoen willen we de strijd met Ajax aangaan. Zij waren dit seizoen te goed, al was het verschil in onze drie onderlinge duels niet groot. Het verschil in budget met Ajax kunnen we niet dichten. We zullen het op een andere manier moeten doen. "

Schmidt hoopt dat zijn spelers het duel met PEC Zwolle niet te licht opnemen. "Die club zit in een vergelijkbare situatie met Heerenveen en daar speelden we twee weken geleden gelijk tegen", zei hij. "Ik kijk niet naar AZ. We moeten twee keer winnen en dan zijn we tweede."

Meer uit Voetbal

Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

1 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

15 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

16 uur geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

17 uur geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

17 uur geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

18 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

20 uur geleden