Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

Götze groot vraagteken bij PSV voor duel met PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - Het is zeer de vraag of Mario Götze donderdag met PSV tegen PEC Zwolle kan uitkomen. De Duitser kampt met met lichte spierproblemen en traint nog individueel. "Het is waarschijnlijker dat hij er zondag weer bij is", doelde trainer Roger Schmidt op de laatste competitiewedstrijd tegen FC Utrecht.

Mohamed Ihattaren en Timo Baumgartl moeten het duel met PEC Zwolle ook nog overslaan. Ihattaren kampt met maagproblemen. "Ik weet niet of dat door de ramadan kan komen", antwoordde Schmidt. "Maar hij heeft een paar dagen niet kunnen trainen. Baumgartl is een optie voor zondag."

Eran Zahavi lijkt wel gewoon beschikbaar. Hij hervatte dinsdag de training, na een brute overval van zondag op zijn gezin in zijn woning in Amsterdam. "Ik moet nog even met hem praten, maar volgens mij wil hij snel terug naar een normale situatie", zei Schmidt.

PSV verdedigt in de resterende competitieduels met PEC Zwolle en FC Utrecht een voorsprong van 1 punt op AZ, de nummer 3 van de ranglijst uit Alkmaar. "Voor die voorsprong hebben we hard gewerkt en nu willen we ook als tweede eindigen", zei Schmidt. "Dan plaatsen we ons voor de voorronden van de Champions League. Volgend seizoen willen we de strijd met Ajax aangaan. Zij waren dit seizoen te goed, al was het verschil in onze drie onderlinge duels niet groot. Het verschil in budget met Ajax kunnen we niet dichten. We zullen het op een andere manier moeten doen. "

Schmidt hoopt dat zijn spelers het duel met PEC Zwolle niet te licht opnemen. "Die club zit in een vergelijkbare situatie met Heerenveen en daar speelden we twee weken geleden gelijk tegen", zei hij. "Ik kijk niet naar AZ. We moeten twee keer winnen en dan zijn we tweede."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

3 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

14 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

14 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

14 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

14 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

14 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

19 uur geleden