Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Woods mag net verder in Memorial Tournament

Golfer Woods mag net verder in Memorial Tournament

DUBLIN (ANP) - De Amerikaanse golfer Tiger Woods heeft bij zijn eerste optreden in de PGA Tour na vijf maanden maar net kunnen voorkomen dat hij voortijdig naar huis kon. Na een ronde van 76 slagen (4 boven par) bezet hij na de tweede dag van het Memorial Tournament in Dublin (Ohio) de gedeelde 64e plaats. Hij had over twee ronden twaalf slagen meer nodig dan de twee leiders, de Amerikanen Ryan Palmer en Tony Finau.

Woods is recordhouder op de Memorial met vijf eindzeges. Hij miste de 'cut' in zijn voorgaande zeventien deelnames in Ohio nog nooit. Nu scheelde het één slag. "Het ging niet best", verzuchtte Woods na zijn moeizame tweede rondgang, die een dubbele bogey, vijf bogeys en drie birdies telde. "Het was een beetje een worsteling. Ik had weer wat last van mijn rug. Dat begon al in de warming-up. Daardoor kon ik niet vrijuit bewegen. Het is wat het is. Het zal nog wel vaker gebeuren."

Finau, die na een openingsronde van 66 slagen alleen de leiding had, kreeg na een tweede ronde van 69 slagen het gezelschap van Palmer, die een tweede ronde liep van 68 slagen. De 43-jarige Texaan, viervoudig PGA Tourwinnaar en Finau tellen een slag voorsprong op de Spanjaard Jon Rahm. Ook dit toernooi vindt, vanwege de coronacrisis, zonder publiek plaats.

Meer uit Sport

Formule 1-weekend Zandvoort lijkt opnieuw niet uit te verkopen

ZANDVOORT (ANP) - Het Formule 1-weekend in Zandvoort lijkt voor de tweede keer op rij niet uitverkocht te raken. Met name voor aanstaande vrijdag zijn nog veel kaarten beschikbaar. De zondag en mogelijk ook de zaterdag verkoopt de komende dagen nog wel uit, verwacht een woordvoerder.

2 uur geleden
Fietsen van Visma - Lease a Bike gestolen bij Vuelta

LIMONE PIEMONTE (ANP/DPA) - Tijdens de Vuelta zijn meerdere fietsen gestolen uit de vrachtwagen van Visma - Lease a Bike. Dat heeft het Nederlandse team bekendgemaakt. Dat gebeurde enkele uren nadat de Deense kopman Jonas Vingegaard de tweede etappe op Italiaanse bodem had gewonnen. De politie is een onderzoek gestart.

4 uur geleden
Zeven Nederlandse atleten naar finale Diamond League

ZÜRICH (ANP) - Zeven Nederlandse atleten hebben zich gekwalificeerd voor de finale van de Diamond League in Zürich. Femke Bol kan in die prestigieuze wedstrijdenserie voor de vijfde keer op rij de finale van de 400 meter horden winnen. De regerend wereldkampioene op dit onderdeel won al 29 achtereenvolgende keren een race op de 400 meter horden in de Diamond League en is sinds augustus 2020 ongeslagen.

4 uur geleden
Europees talent Laros kiest voor 1500 meter op WK atletiek

SANKT MORITZ (ANP) - Europees talent van het jaar Niels Laros kan kiezen uit drie afstanden op de WK atletiek in Tokio in september, maar de 20-jarige hardloper zet in op de 1500 meter. Hij kent geen twijfels over zijn bedoelingen. "Ik heb door mijn overwinningen in de Diamond League laten zien dat ik met de besten van de wereld meekan, dus ik ga voor een medaille", zei de Oosterhouter tijdens een digitaal persmoment.

4 uur geleden
Vertrouwen bij Griekspoor na nederlaag op US Open ver te zoeken

NEW YORK (ANP) - Het vertrouwen van tennisser Tallon Griekspoor is ver te zoeken. "Verliezen kan altijd, die periodes ga je vaker hebben. Dus dat is het probleem niet, maar het gevoel dat ik heb op de baan is wel het probleem", zei Griekspoor na zijn nederlaag op de US Open tegen de NOS. De nummer 1 van Nederland verloor zondag op de openingsdag van het toernooi in New York in drie sets van de Fransman Adrian Mannarino (5-7 4-6 0-6).

5 uur geleden
Titelverdedigster Sabalenka verder op hardcourt van New York

NEW YORK (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is door naar de tweede ronde van de US Open. De nummer 1 van de wereld won in twee sets van de Zwitserse Rebeka Masarova: 7-5 6-1. Sabalenka treft de Russische Polina Koedermetova om een plek bij de laatste 32 tennissters.

6 uur geleden
Djokovic moeizaam verder op US Open, Medvedev uitgeschakeld

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic staat in de tweede ronde van de US Open. De 38-jarige nummer 7 van de wereld versloeg de jonge Amerikaanse tennisser Learner Tien (nummer 50 van de wereld) in drie sets: 6-1 7-6 (3) 6-2. De Serviër treft de Amerikaan Zachary Svajda (de nummer 145 van de wereld) in de tweede ronde.

7 uur geleden