Golfer Luiten zakt weg in Saudi International
KING ABDULLAH ECONOMIC CITY (ANP) - Golfer Joost Luiten is in de tweede ronde van het Saudi International geduikeld in het klassement. De Nederlander noteerde op de Royal Greens in King Abdullah Economic City 72 slagen, twee boven par, en zakte weg naar de gedeelde 38e positie.
Luiten haalde wel de cut en mag in het weekeinde verder in het toernooi van de Europese Tour, waar zo'n 3 miljoen euro aan prijzengeld wordt verdeeld. Hij maakte in zijn rondgang langs de achttien holes liefst vier bogeys. De twee birdies maakten die fouten onvoldoende goed.
Luiten heeft al negen slagen achterstand op de Franse koploper Victor Perez, die na twee ronden van 65 slagen op 10 onder par staat.
Darius van Driel is klaar in het Saudi International. De nieuwkomer op de Europese Tour eindigde na een ronde van 72 slagen op de 88e positie en miste daarmee de cut.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
43 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
1 uur geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
5 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
22 uur geleden