Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Golfer Luiten net buiten top 10 na derde dag Iers Open

Golfer Luiten net buiten top 10 na derde dag Iers Open

STRAFFAN (ANP) - Golfer Joost Luiten staat met nog één dag te gaan op het Iers Open net buiten de top 10. Hij deelt in Straffan de dertiende plek met zeven andere golfers. Luiten begon de dag als de nummer 10.

Luiten ging op de derde dag rond in 71 slagen, één minder dan het baangemiddelde. Daarmee bracht hij zijn totaalscore op -8. Luiten noteerde vier birdies en drie bogeys.

Met nog één ronde te lopen heeft Luiten een achterstand van vijf slagen op de Duitser Hurly Long (-13). De Engelsman Jordan Smith staat tweede met -12 en de Noord-Ier Rory McIlroy derde met -11.

De 37-jarige Luiten draait een tamelijk constant seizoen, met onder meer een tweede plaats in het BMW International Open en drie derde plaatsen. Afgelopen zondag eindigde hij als vijfde in de Omega European Masters in Zwitserland.

Meer uit Sport

Steenbergen en De Groot met Nederlandse titels naar WK zwemmen

AMERSFOORT (ANP) - Zwemmers Marrit Steenbergen en Koen de Groot hebben zich bij de NK zwemmen in Amersfoort met een titel op respectievelijk de 100 meter vrije slag en de 50 meter schoolslag geplaatst voor de WK zwemmen volgende maand in Singapore. Ook Kai van Westering veroverde met zijn Nederlandse titel op de 100 meter rugslag een WK-ticket.

1 uur geleden
Hockeysters boeken in Pro League met 11-2 grootste zege op Spanje

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyvrouwen hebben Spanje in de Pro League kansloos gelaten. Het team van bondscoach Raoul Ehren was in het Wagener-stadion in Amstelveen met liefst 11-2 te sterk. Een dag eerder stonden beide landen ook tegenover elkaar en toen was het verschil met 3-2 een stuk kleiner.

1 uur geleden
Britse sprinter Stewart wint vijfde etappe in Dauphiné

MÂCON (ANP) - Wielrenner Jake Stewart heeft de vijfde etappe van het Critérium du Dauphiné gewonnen. De Britse renner van Israel - Premier Tech was na 183 kilometer tussen Saint-Priest en Mâcon de beste in de sprint voor de Fransman Axel Laurence en de Noor Søren Waerenskjold. Mathieu van der Poel eindigde als negende.

3 uur geleden
Reusser houdt Vollering van zege in eerste etappe in Zwitserland

GSTAAD (ANP) - Demi Vollering heeft in de eerste etappe van de Ronde van Zwitserland naast de zege gegrepen. De 28-jarige wielrenster van FDJ-Suez werd in de rit met start en finish in Gstaad in de sprint geklopt door medevluchtster Marlen Reusser uit Zwitserland, die daarmee ook de eerste leider wordt. Katarzyna Niewiadoma uit Polen werd op bijna twee minuten derde.

3 uur geleden
Tennisster Lamens voor het eerst naar kwartfinales Libéma Open

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft voor het eerst de kwartfinales bereikt van het Libéma Open in Rosmalen. Op het gras van het Autotron rekende de nummer 1 van Nederland af met de Amerikaanse Ann Li: 7-6 (4) 7-6 (5).

7 uur geleden
KNWU neemt toch ook junioren mee naar WK wielrennen in Rwanda

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse wielerbond KNWU neemt toch ook enkele junioren mee naar het WK wielrennen eind september in Rwanda. Eerder was daar door bezuinigingen geen ruimte voor, maar met geld vanuit sponsoren kan nu toch een "kleine, zorgvuldig geselecteerde groep junioren" afreizen.

11 uur geleden
Evenepoel klopt Vingegaard en Pogacar in tijdrit Dauphiné

SAINT-PÉRAY (ANP) - Remco Evenepoel heeft in de vierde etappe van het Critérium du Dauphiné een belangrijke zege geboekt op zijn concurrenten Tadej Pogacar uit Slovenië en Jonas Vingegaard uit Denemarken. De Belg van Soudal Quick-Step was de beste in de individuele tijdrit voor Vingegaard en diens Amerikaanse ploeggenoot Matteo Jorgenson van Visma - Lease a Bike.

1 dag geleden