Golfer Besseling met acht birdies bovenin Italiaans Open
SAN VIGILIO DI POZZOLENGO (ANP) - Golfer Wil Besseling heeft een voortvarende start gemaakt in het Italiaans Open. De Noord-Hollander noteerde 65 slagen in zijn eerste ronde, zeven onder par, en deelt daarmee de vierde plaats in de tussenstand. Hij begon nog met een bogey op de tweede hole, maar liet er op de Chervò Golf Club van San Vigilio di Pozzolengo acht birdies achteraan komen.
Besseling kon niet tippen aan de Engelsman Laurie Canter, die opende met 60 slagen, 12 onder par. Op zijn kaart kruiste hij één eagle en tien birdies aan. De klassementsleider bleef een slag verwijderd van de recordscore van 59 van Oliver Fisher in 2018 in de Portugal Masters.
Joost Luiten, die nog deelname aan de seizoensfinale in Dubai moet afdwingen, begon redelijk met een score van 70, twee slagen onder par. Hij moet niettemin na de eerste dag genoegen nemen met de 66e plaats in het klassement. Daan Huizing en Lars van Meijel gingen eveneens rond in 70 slagen. Darius van Driel had 71 slagen nodig.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.
12 uur geledenDUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
22 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
1 dag geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
1 dag geleden