Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Goese ondernemers verwennen Daniëlles ouders: ‘Zij zijn echte kanjers’

Goese ondernemers verwennen Daniëlles ouders: ‘Zij zijn echte kanjers’

GOES - Het begint inmiddels een echte traditie te worden; de ‘Gun & Geef actie’ van het Goese ondernemersplatform ZoGoes. Tijdens de feestmaanden konden Goese ondernemers een ‘gift’ ter beschikking stellen. Op de sociale media kanalen van ZoGoes kan men dan aangeven wie zij zo’n gift gunnen. 

Ook dit jaar werd er weer massaal meegedaan, zowel door de Goese ondernemers als door de mensen die hun naasten om diverse redenen ‘een leuk extraatje’ gunden. De bedrijven TEAM Leisure en Boutique Hotel Rijks deden voor de eerste keer mee, met de gift van een overnachting én een dinerbon. Daniëlle Meulblok; “Ik dacht, dat is écht iets voor mijn ouders, laat ik een gokje wagen door op de actie te reageren. De volgende dag ontving ik al het heugelijke bericht dat de overnachting aan mijn ouders toebedeeld was. Mijn ouders zijn echte kanjers; samen met mijn man en dochtertje mogen wij momenteel bij hen in huis wonen omdat ons nieuwe huis compleet verbouwd wordt. Bij de verbouwing helpt mijn vader ook nog eens heel veel mee. Kortom, ‘er even tussenuit’ met zijn tweeën dat gun ik hen van harte!”

Meer uit Beveland

Gemeente geeft groen licht voor herstel broedeiland Katse Plaat

KATS - De gemeente Noord-Beveland heeft besloten dat de aanleg van een nieuw broedeiland bij de Katse Plaat mag doorgaan. Een bezwaar van een omwonende tegen de vergunning is door het college van burgemeester en wethouders ongegrond verklaard.

33 minuten geleden
Verscherpt toezicht in haven Vlissingen-Oost

RITTHEM - In havengebied Vlissingen-Oost wordt extra toezicht gehouden. Aanleiding daarvoor is een 'verdachte situatie', zo heeft de politie maandagavond laat bekendgemaakt.

4 uur geleden
Minister Hermans bezoekt Zeeland en spreekt met Zeeuwen over kerncentrales

HEINKENSZAND - Demissionair minister Sophie Hermans van Klimaat en Groene Groei bracht maandag 8 september een werkbezoek aan Zeeland in het kader van de plannen voor de bouw van twee nieuwe kerncentrales. Het bezoek stond in het teken van participatie: de minister sprak met jongeren, dorpsraden en deelnemers van onder meer de Borselse Voorwaardengroep over hun zorgen, vragen en ideeën.

16 uur geleden
Succesvolle en drukbezochte editie van ‘t Beest Brult

GOES - Afgelopen weekend vond het jaarlijkse 't Beest Brult' weer plaats in 't Beest te Goes. Dit gezellige gratis festival is jaarlijks dé aftrap van het nieuwe film- en concertseizoen. Honderden mensen kwamen samen tijdens het festival en zowel voor het podium buiten als voor het podium in de zaal stond het helemaal vol met publiek. 

17 uur geleden
Gewonde bij botsing tussen auto en camper in Oudelande

OUDELANDE - Bij een aanrijding tussen een auto en een camper in het buitengebied van Oudelande is maandagmiddag een persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de kruising van de Zeedijk met de Vijfzoodijk.

19 uur geleden
Goes past regels aan voor invoering Zeeuwse Afvalpas

GOES - Vanaf 1 november 2025 is een Zeeuwse Afvalpas verplicht om toegang te krijgen tot de milieustraten in Zeeland. Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft daarom het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffen 2019 aangepast, zodat de invoering van het nieuwe pasjessysteem door de Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) doorgang kan vinden.

20 uur geleden
Zeelandbrug maandagnacht gesloten vanwege onderhoud

COLIJNSPLAAT - De provincie Zeeland laat weten dat de Zeelandbrug voor gemotoriseerd verkeer maandagnacht 8 september gesloten is. Fietsers kunnen wel over de brug. De provincie voert één keer per maand onderhoudswerkzaamheden uit aan de brug.  

1 dag geleden