
Goese Jacqueline Lamper is ‘Stoerste thrillerverkoopster van Nederland’
GOES - Uitgeverij De Fontein heeft Jacqueline Lamper dinsdag bekroond tot ‘Stoerste thrillerverkoopster van Nederland’. De medewerkster van boekhandel Het Paard van Troje in Goes is blij met de titel. “Het is een kroon op mijn werk.”
Uitgeverij De Fontein houdt van boeken met stoere vrouwen in de hoofdrol. Om ook stoere boekverkoopsters in de schijnwerpers te zetten, gaat de uitgeverij sinds drie jaar op zoek naar de ‘Stoerste thrillerverkoopster van Nederland’. “Vorig jaar ben ik tweede geworden en nu eerste”, vertelt Lamper. “Ik heb nu een grote beker naast de kleinere staan.”
Gebungeejumpt
Lamper werkt al ruim tien jaar bij Het Paard van Troje, na een baan in een schoenenzaak. ‘Ze begon haar carrière met: “Als je schoenen kunt verkopen, kun je alles verkopen”’, aldus De Fontein. ‘En dat blijkt! Jacqueline verkoopt thrillers als de beste en leest ze ook graag. Met een heel actieve klantenkring en grote aanwezigheid op sociale media en in de lokale pers is Jacqueline een terechte Stoerste thrillerverkoopster van Nederland 2021.’
Lamper leest elke dag. “Op de bank, met een muziekje erbij. Heerlijk. Voor mijn gevoel werk ik dan ook in een snoepwinkel. Er is niets leuker! Ik geniet van het contact met mensen en geen dag is hetzelfde.” Thrillers hebben haar voorkeur, want ze is niet van de zoetsappige kost. “Hoe erger de moord, hoe spannender ik het vind.” Betitelt ze zichzelf dan ook als stoere vrouw? “Voor iemand van 59 jaar best wel, hoor”, lacht ze “Ik heb vroeger nog wel eens gebungeejumpt. Maar nu vind ik een hoge roltrap al een beetje eng, haha.”
Meer uit Beveland
GOES - Sacha Welleman (26) uit Goes werd op 1 maart 2025 verkozen tot Miss Universe Zeeland en vertegenwoordigt sindsdien Zeeland in het landelijke Miss Universe Netherlands-traject.
11 uur geledenOVEZANDE - Het 700-jarig jubileum in Ovezande ligt al even achter ons. Maar de vele extra activiteiten, die in 2024 werden opgezet, zijn niet zo maar tot stilstand gekomen.
15 uur geledenGOES/MIDDELBURG - De vrachtwagenchauffeur die maandag om het leven is gekomen bij een ongeluk op de snelweg A58 bij 's-Heer Arendskerke is een 57-jarige man uit Middelburg. Dat heeft de politie dinsdag bekend gemaakt.
17 uur geledenKATS - Peter Reinders uit Kats heeft met zijn liedje "It's Time For Peace" de grand final bereikt van de International Song of Peace Contest in Tipperary (Ierland). Op 20 augustus 2025 zal Reinders het lied live presenteren in Bansha in de buurt van Tipperary.
20 uur geledenGOES - De chauffeur van de vrachtwagen die maandagmiddag kantelde na een aanrijding op de A58 bij Goes, is overleden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.
1 dag geledenGOES - Alle kastanjebomen aan de Voorstad en de Oostsingel hebben de Kastanjebloedingsziekte. De bomen kunnen niet beter worden gemaakt. Daarom haalt de gemeente Goes twaalf kastanjes weg. Daarvoor in de plek komen 20 nieuwe bomen.
1 dag geledenGOES - Het nieuwe bestuur van het Ondernemers Overleg Goes (OOG) komt met frisse plannen voor de binnenstad. Deze week lanceert de organisatie een gloednieuwe 'Wegwijzer voor ondernemen in de Goese binnenstad'. Met de compacte folder en een tweezijdige tafelkaart wil het bestuur zowel gevestigde als startende ondernemers sneller naar de juiste informatie en contactpersonen leiden.
1 dag geleden