
Goes wil inwoners in geldnood sneller en beter helpen
GOES - De gemeente Goes gaat de komende drie jaar geld geven aan de Stichting Urgente Noden Goes (SUN-Goes). Deze organisatie helpt inwoners die plotseling in financiële problemen komen en geen andere hulp kunnen krijgen. Het college van burgemeester en wethouders heeft ingestemd met een samenwerkingsovereenkomst en met het geven van subsidie.
Meer uit Beveland
GOES - Zeeland blijft goed vertegenwoordigd in de Michelingids. Hoewel er enkele verschuivingen plaatsvonden, houdt de provincie haar culinaire reputatie stevig vast. In Goes valt opnieuw iets te vieren: Restaurant Karel V ontving dit jaar een Bib Gourmand, een onderscheiding van Michelin voor betaalbaar en plezierig eten. Dat betekent lekker eten zonder het prijskaartje van een sterrenrestaurant, maar wel met een eervolle vermelding in de gids. In Zeeland is er slechts één ander restaurant met zo'n Bib Gourmand: Escobar in Breskens.
33 minuten geledenGOES - De politie onderzoekt een woninginbraak die woensdagavond plaatsvond aan de Voorstad in Goes en is op zoek naar getuigen.
1 uur geledenGOES - Op zaterdag 11 oktober houdt NAH-Zeeland een bijeenkomst voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel en hun naasten. Dit keer staat samen eten centraal.
6 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele nodigt Zeeuwse kunstenaars uit om zich aan te melden voor de voorselectie van een nieuw te realiseren kunstobject in Heinkenszand. Het kunstwerk krijgt een plek op het binnenplein van Hof Platepolder, in de nieuwe wijk Platepolder waar de straten zijn vernoemd naar prominente vrouwen uit de Nederlandse geschiedenis. Met het werk wil de gemeente deze "inspirerende vrouwen" eren.
1 dag geledenELLEWOUTSDIJK - Het weekend van zaterdag 18 en zondag 19 oktober staat 't Kerkje van Ellesdiek in het teken van het 25-jarig jubileum. Wat in het jaar 2000 begon met een leegstaand kerkgebouw is in 25 jaar uitgegroeid tot een drukbezocht activiteitencentrum. 't Kerkje van Ellesdiek pakt in het jubileumweekend uit met twee voorstellingen.
1 dag geledenGOES - Acteur, zanger, theatermaker én ongeleid projectiel: Eric Holm uit Goes staat op het punt een langgekoesterde droom te verwezenlijken. Met zijn eerste solovoorstelling 'Kortsluiting' neemt hij het publiek mee op een persoonlijke reis vol humor, ontroering en muziek. "Het is mijn verhaal, maar veel mensen zullen er iets van zichzelf in herkennen," vertelt Eric.
1 dag geledenCOLIJNSPLAAT - Dit jaar bestaat het seniorenorkest Zeeland 45 jaar en gaan ze een concert combineren met een heuse schilderijententoonstelling. Op vrijdagmiddag 17 oktober gaat het gebeuren in De Brug in Colijnsplaat.Er zullen schilderijen worden getoond van lid Co de Jonge uit Zierikzee en van de Colijnsplaatse Adri Karman. Het belooft een bijzonder concert te worden waar naast de aandacht voor de Oosterschelde in al haar facetten op schilderijen, ook aandacht zal zijn voor de muzikale Donau, muziek van Robert Stolz evenzeer als de romantische muziek van Elvis Presley, Italiaanse klanken als O sole mio etc.
2 dagen geleden