Goes on Track 2023 wordt sterk bezet atletiekfeest
GOES - De organisatie van het atletiekevenement Goes on Track kijkt met veel optimisme vooruit naar de editie van vrijdag 21 juli.
De jaarlijkse prominentenwedstrijd in Goes staat bekend om het brede en sterke deelnemersveld, ook dit jaar weer. De inschrijvingen verlopen vlotter dan voorgaande jaren. De organisatie is weer in handen van de Goese atletiekvereniging AV’56. Een week voor het Nederlands Kampioenschap atletiek biedt Goes on Track de NK-gangers een uitgelezen kans om zich nog eens te testen. Dat kan op de onderdelen 100m, 200m, 800m, 3000m, verspringen en speerwerpen.
In het oog springende namen die zich al hebben aangemeld zijn sprinter Aron Schott (AV Sprint), de Britse Rebecca Grieve (100m, 200m, 800m) en speerwerpster Ilse Knijnenburg (ARV Ilion). Op de 3000m kennen we in de regio sinds een aantal jaar een paar nationale toppers. Deze atleten: Tim van den Broeke, Floris Willeboordse en Maikel Peeman zullen bij Goes on Track een gooi doen naar de winst. Ze opteren voor een tijd van rond de 8 minuten. Zij zullen concurrentie ondervinden van onder meer Aron Mulu en Stan Schipperen.
Kenmerkend voor Goes on Track is dat recreanten de mogelijkheid hebben om zich met de diverse toppers te meten. Op de 3000m zijn ook dit jaar weer extra series aan het programma toegevoegd. Door deze in te delen naar sterkteniveau hebben ook de wegatleten de kans om op de baan met elkaar de strijd aan te gaan. De jeugd opent de avond met een 1000m. Deelname is voor hen gratis en staat open voor de categorieën U10 t/m U16. De volledige wedstrijdinformatie staat op https://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/39453/.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 maand geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 maand geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
1 maand geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
1 maand geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
1 maand geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 maand geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 maand geleden