
Goes heeft nog ruimte voor 325 extra woningen
GOES - Bovenop de al geplande bouw van 1650 woningen is er in Goes nog eens plaats voor 325 extra nieuwbouwhuizen.
Het gaat dat vooral om huizen voor senioren en jongeren. “Middeldure huur, nultredenwoningen en appartementen”, noemt wethouder Derk Alssema van de gemeente Goes een paar voorbeelden.
Demografisch
De extra behoefte blijkt uit een onderzoek dat de gemeente heeft laten maken. Onderzoekers van Stec hebben onder meer gekeken naar de demografische ontwikkelingen, de arbeidsmarkt en het wegtrekken van jongeren. “Op basis daarvan hebben ze bepaald wat de woningbehoefte is en om welke soort huisvesting het gaat.” De 325 extra woningen moeten volgens Goes zoveel mogelijk in de buurt van het centrum komen. “Wij gaan hiermee aan de slag”, aldus Alssema, die hoopt in 2020 al duidelijkheid te scheppen over nieuwbouwlocaties.
Meer uit Beveland
MIDDELBURG / GOES / VLISSINGEN - Het treinverkeer van en naar Zeeland ligt woensdagmiddag helemaal stil. Door een brandmelding op station Roosendaal rijden er tot zeker 18.45 uur geen treinen van, naar of via dat station. Daardoor zijn Middelburg, Goes en Vlissingen per spoor tijdelijk onbereikbaar.
2 uur geledenLEWEDORP - Afgelopen zondag, 11 mei, vond in Dorpshuis de Wemel in Wemeldinge een voorronde van het ONK Poker plaats. Het toernooi, dat ruim 50 deelnemers trok, werd spannend tot het laatste moment.
3 uur geledenGOES - Op vrijdagavond 23 mei organiseren de Bibliotheek Oosterschelde en Boekhandel De Koperen Tuin voor de tweede keer het BookTok Event in Goes. Van 19.00 tot 22.00 uur kunnen jongeren en jongvolwassenen deelnemen aan een avond vol boeken, workshops en ontmoetingen met auteurs.
5 uur geledenGOES - Al trappend over de Stelleweg in Goes, doemen de lapjes grond met gewassen en soms een kas of schuurtje in de verte al op. Ik weet meteen dat ik goed zit, want ik ben op weg naar complex Oost van Volkstuindersvereniging Goes.
7 uur geledenOUDELANDE - Het terrein van De Koffietuin in Oudelande en de omliggende weilanden veranderen op 21 en 22 juni in een levendig middeleeuws dorp.
9 uur geledenGOES - Fletcher Hotels heeft SURE Mobility gekozen als preferred supplier voor de verhuur van elektrische voertuigen. De meerjarige samenwerking richt zich op het aanbieden van duurzame mobiliteit aan hotelgasten, die op een milieuvriendelijke manier de omgeving willen verkennen.
1 dag geledenOnline gevonden worden is geen toeval meer. Het is het resultaat van slimme keuzes en een doordachte strategie. Eén van de belangrijkste onderdelen van die strategie is linkbuilding: het verkrijgen van relevante links naar uw website via andere, betrouwbare websites.
1 dag geleden