
Goed nieuws uit Wolphaartsdijk voor jeugdige vissertjes!
WOLPHAARTSDIJK - Vrijdagavond 9 juli 2021 organiseert Visserij- en hengelsportvereniging “De Zandkreek” een viswedstrijd voor de jeugd tot 15 jaar.
Kinderen uit Wolphaartsdijk of die op de campings of in jachthavens in Wolphaartsdijk verblijven kunnen een hengeltje uitgooien op camping ’t Veerse Meer.
Voor alle kinderen is er een prijsje.
Inschrijven kan tussen 18.30 en 18.45 uur bij de receptie van camping ’t Veerse Meer.
Om 19.00 uur wordt het startsignaal gegeven bij de vijver en kreek achter op de camping. De wedstrijd duurt tot 20.30 u. Deelname is gratis.
Opgave voor deelname kan vooraf ook bij C. van de Kreeke, Papeweg 1, tel: 06-22416893 of bij Receptie Camping ’t Veerse Meer, tel: 0113-581423.
Meer uit Beveland
GOES - Zeeland blijft goed vertegenwoordigd in de Michelingids. Hoewel er enkele verschuivingen plaatsvonden, houdt de provincie haar culinaire reputatie stevig vast. In Goes valt opnieuw iets te vieren: Restaurant Karel V ontving dit jaar een Bib Gourmand, een onderscheiding van Michelin voor betaalbaar en plezierig eten. Dat betekent lekker eten zonder het prijskaartje van een sterrenrestaurant, maar wel met een eervolle vermelding in de gids. In Zeeland is er slechts één ander restaurant met zo'n Bib Gourmand: Escobar in Breskens.
2 minuten geledenGOES - De politie onderzoekt een woninginbraak die woensdagavond plaatsvond aan de Voorstad in Goes en is op zoek naar getuigen.
1 uur geledenGOES - De gemeente Goes gaat de komende drie jaar geld geven aan de Stichting Urgente Noden Goes (SUN-Goes). Deze organisatie helpt inwoners die plotseling in financiële problemen komen en geen andere hulp kunnen krijgen. Het college van burgemeester en wethouders heeft ingestemd met een samenwerkingsovereenkomst en met het geven van subsidie.
2 uur geledenGOES - Op zaterdag 11 oktober houdt NAH-Zeeland een bijeenkomst voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel en hun naasten. Dit keer staat samen eten centraal.
5 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele nodigt Zeeuwse kunstenaars uit om zich aan te melden voor de voorselectie van een nieuw te realiseren kunstobject in Heinkenszand. Het kunstwerk krijgt een plek op het binnenplein van Hof Platepolder, in de nieuwe wijk Platepolder waar de straten zijn vernoemd naar prominente vrouwen uit de Nederlandse geschiedenis. Met het werk wil de gemeente deze "inspirerende vrouwen" eren.
1 dag geledenELLEWOUTSDIJK - Het weekend van zaterdag 18 en zondag 19 oktober staat 't Kerkje van Ellesdiek in het teken van het 25-jarig jubileum. Wat in het jaar 2000 begon met een leegstaand kerkgebouw is in 25 jaar uitgegroeid tot een drukbezocht activiteitencentrum. 't Kerkje van Ellesdiek pakt in het jubileumweekend uit met twee voorstellingen.
1 dag geledenGOES - Acteur, zanger, theatermaker én ongeleid projectiel: Eric Holm uit Goes staat op het punt een langgekoesterde droom te verwezenlijken. Met zijn eerste solovoorstelling 'Kortsluiting' neemt hij het publiek mee op een persoonlijke reis vol humor, ontroering en muziek. "Het is mijn verhaal, maar veel mensen zullen er iets van zichzelf in herkennen," vertelt Eric.
1 dag geleden