Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles op inzet en karakter langs Fortuna Sittard

Go Ahead Eagles op inzet en karakter langs Fortuna Sittard

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft op inzet en karakter de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard gewonnen. Na een ruststand van 0-2 werkte de ploeg uit Deventer in het laatste halfuur een achterstand van 1-3 volledig weg: 4-3. Voor de Eagles was het de derde competitiezege op rij.

Go Ahead Eagles gaf Fortuna Sittard in de eerste helft te veel ruimte om te voetballen. Eerst haalde Mats Seuntjens doeltreffend uit en daarna klopte ook Ben Rienstra doelman Warner Hahn met een schot. Bij beide doelpunten kwam de assist van Zian Flemming.

De Eagles wisten tot aan de rust niet veel kansen af te dwingen. In de 28e minuut was Giannis Botos nog wel dicht bij 2-1. Zijn fraaie kopbal eindigde op de lat. In de 38e minuut ontsnapte de thuisclub aan de derde tegentreffer. Joris Kramer haalde een kopbal van Flemming van de doellijn.

Na een misverstand tussen doelman Yanick van Osch en Ivo Pinto kon Luuk Brouwers in de 53e minuut de achterstand verkleinen. Met een daverend afstandsschot herstelde Tesfaldet Tekie de marge van twee treffers (1-3). Na ruim een uur kopte Marc Cardona raak (3-2) waarna Inigo Cordoba van dichtbij de gelijkmaker liet aantekenen: 3-3. Met een ferme kopbal bezorgde Kramer zijn ploeg alsnog de zwaar bevochten overwinning, hoewel het onfortuinlijke Fortuna daarna nog wel twee keer de lat raakte.

Meer uit Voetbal

Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

28 minuten geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

2 uur geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

3 uur geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

3 uur geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

3 uur geleden
Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

12 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

14 uur geleden