Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles op inzet en karakter langs Fortuna Sittard

Go Ahead Eagles op inzet en karakter langs Fortuna Sittard

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft op inzet en karakter de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard gewonnen. Na een ruststand van 0-2 werkte de ploeg uit Deventer in het laatste halfuur een achterstand van 1-3 volledig weg: 4-3. Voor de Eagles was het de derde competitiezege op rij.

Go Ahead Eagles gaf Fortuna Sittard in de eerste helft te veel ruimte om te voetballen. Eerst haalde Mats Seuntjens doeltreffend uit en daarna klopte ook Ben Rienstra doelman Warner Hahn met een schot. Bij beide doelpunten kwam de assist van Zian Flemming.

De Eagles wisten tot aan de rust niet veel kansen af te dwingen. In de 28e minuut was Giannis Botos nog wel dicht bij 2-1. Zijn fraaie kopbal eindigde op de lat. In de 38e minuut ontsnapte de thuisclub aan de derde tegentreffer. Joris Kramer haalde een kopbal van Flemming van de doellijn.

Na een misverstand tussen doelman Yanick van Osch en Ivo Pinto kon Luuk Brouwers in de 53e minuut de achterstand verkleinen. Met een daverend afstandsschot herstelde Tesfaldet Tekie de marge van twee treffers (1-3). Na ruim een uur kopte Marc Cardona raak (3-2) waarna Inigo Cordoba van dichtbij de gelijkmaker liet aantekenen: 3-3. Met een ferme kopbal bezorgde Kramer zijn ploeg alsnog de zwaar bevochten overwinning, hoewel het onfortuinlijke Fortuna daarna nog wel twee keer de lat raakte.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

58 minuten geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

3 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

3 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

3 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

5 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

6 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

6 uur geleden