Go Ahead Eagles op inzet en karakter langs Fortuna Sittard
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft op inzet en karakter de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard gewonnen. Na een ruststand van 0-2 werkte de ploeg uit Deventer in het laatste halfuur een achterstand van 1-3 volledig weg: 4-3. Voor de Eagles was het de derde competitiezege op rij.
Go Ahead Eagles gaf Fortuna Sittard in de eerste helft te veel ruimte om te voetballen. Eerst haalde Mats Seuntjens doeltreffend uit en daarna klopte ook Ben Rienstra doelman Warner Hahn met een schot. Bij beide doelpunten kwam de assist van Zian Flemming.
De Eagles wisten tot aan de rust niet veel kansen af te dwingen. In de 28e minuut was Giannis Botos nog wel dicht bij 2-1. Zijn fraaie kopbal eindigde op de lat. In de 38e minuut ontsnapte de thuisclub aan de derde tegentreffer. Joris Kramer haalde een kopbal van Flemming van de doellijn.
Na een misverstand tussen doelman Yanick van Osch en Ivo Pinto kon Luuk Brouwers in de 53e minuut de achterstand verkleinen. Met een daverend afstandsschot herstelde Tesfaldet Tekie de marge van twee treffers (1-3). Na ruim een uur kopte Marc Cardona raak (3-2) waarna Inigo Cordoba van dichtbij de gelijkmaker liet aantekenen: 3-3. Met een ferme kopbal bezorgde Kramer zijn ploeg alsnog de zwaar bevochten overwinning, hoewel het onfortuinlijke Fortuna daarna nog wel twee keer de lat raakte.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
5 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
9 uur geleden