
Glas&Zo is verhuisd naar nieuwe locatie aan Hermesweg
VLISSINGEN - Sonny Manusama, eigenaar van Glas&Zo, heeft zijn bedrijf sinds de oprichting in 2011 door hard werken en vakmanschap sterk zien groeien.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een van de mooiste volkstuinverenigingen op Walcheren viert haar 65 jarig bestaan! Dat is reden voor een feest.
11 uur geledenVLISSINGEN - Geniet van een warme, ontspannen zondag op de Zomer Boulevard Markt in Vlissingen. De markt wordt gehouden op zondag 10 augustus en biedt van 10.00 tot 18.00 uur een heerlijke mix van shoppen, lekker eten en kustervaring.
1 dag geledenVLISSINGEN - De politie is op zoek naar een 11-jarig jongetje dat wordt vermist in Vlissingen. Via Burgernet werd zaterdagmiddag het signalement van de jongen gedeeld. Burgers die de jongen gezien hebben, worden gevraagd contact op te nemen met 112.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Woningcorporatie L'escaut meldt met trots dat de sleutels zijn overhandigd aan de eerste bewoners van de 26 nieuwe eengezins- en levensloopbestendige woningen in fase 1 van het project Crocuslaan en omgeving in Vlissingen. Deze fase is een belangrijke mijlpaal in het gefaseerde plan, waarbij bewoners de kans krijgen terug te keren naar hun vertrouwde woonomgeving. In totaal bouwen we de komende jaren 137 woningen terug.
3 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op elke zaterdag van de maand augustus (van 10.00 uur tot 15.00 uur ) wordt er op het voorterrein van het gebouw van evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg een terras gehouden waar men terecht kan voor een kopje koffie/thee met iets lekkers er bij.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De vakjury voor de Film & Literatuur Competitie van Film by the Sea is bekendgemaakt. Acht boekverfilmingen dingen mee naar de jaarlijkse Film & Literatuur Award.
4 dagen geledenVLISSINGEN - Een bestuurder van een scootmobiel is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Vlissingen.
4 dagen geleden