Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gladbach klopt Wolfsburg en blijft in race voor Champions League

Gladbach klopt Wolfsburg en blijft in race voor Champions League

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Mönchengladbach blijft in de race voor deelname aan de Champions League. Gladbach won op eigen veld met ruime cijfers van het Wolfsburg van Wout Weghorst: 3-0.

Jonas Hofmann nam in het eerste half uur de 1-0 en 2-0 voor zijn rekening en Lars Stindl bepaalde halverwege de tweede helft de eindstand.

Voor Gladbach, dat het seizoen zo goed begon, was het pas de derde zege sinds de coronapauze. Drie andere duels gingen verloren en één eindigde in een gelijkspel. Gladbach staat nu vierde met twee punten meer dan Bayer Leverkusen, dat woensdag 1. FC Köln ontvangt. De eerste vier verzekeren zich van een plek in de Champions League.

Teleurstellend

Bij Wolfsburg, dat zesde staat, deed Weghorst de hele wedstrijd mee. "Het was absoluut geen goede prestatie. Het was een van de slechtste wedstrijden van het seizoen. Ik had geen enkel schot op doel en vandaag was het op elk gebied te weinig", zei de spits na de teleurstellende nederlaag.

"We moeten niet gaan twijfelen, want dat helpt niet. We moeten hiervan leren. Volgende week bij Schalke wordt het een finale voor ons. De vele wedstrijden mogen geen excuus zijn." Voor Wolfsburg zijn er nog twee duels te spelen; na het uitduel met Schalke ontvangt Wolfsburg Bayern München.

Vorig jaar won Wolfsburg nog met 3-0 bij Gladbach.

Meer uit Voetbal

Curaçao werkt drukbezette eerste oefensessie af voor WK voetbal

NOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.

35 minuten geleden
AC Milan neemt afscheid van trainer Allegri

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.

40 minuten geleden
Mexico geeft toestemming voor basiskamp voetballers Iran bij WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Speler Saudi-Arabië slachtoffer diefstal paspoort in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP/RTR) - International Saud Abdulhamid van Saudi-Arabië sluit pas later aan bij het trainingskamp in de Verenigde Staten, waar het land zich voorbereidt op het komende wereldkampioenschap. Het paspoort van de verdediger is in Amsterdam gestolen uit zijn auto, meldt de voetbalbond van Saudi-Arabië.

3 uur geleden
Curaçao begint met bondscoach Advocaat aan voorbereiding WK

NOORDWIJK (ANP) - Curaçao is maandag met bondscoach Dick Advocaat in Noordwijk begonnen aan de voorbereiding op het WK voetbal. De technische staf en de spelersgroep verzamelden zich aan het begin van de middag in Hotel Huis ter Duin. "Het is als een droom om hier met al die jongens van Curaçao te zijn", zei PSV-verdediger Armando Obispo bij zijn aankomst in Noordwijk.

4 uur geleden
Emegha kan WK met Oranje vergeten, zestal traint in Zeist

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha doet volgende maand met het Nederlands elftal definitief niet mee aan het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De aanvaller van RC Strasbourg is niet op tijd hersteld van een blessure die hij begin deze maand opliep. Bondscoach Ronald Koeman zei eerder al weinig hoop te hebben dat Emegha fit zou zijn voor het WK.

5 uur geleden
Spanje zonder Real Madrid-verdediger Huijsen naar WK

MADRID (ANP) - Spanje doet zonder Dean Huijsen mee aan het komende wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De naam van de 21-jarige verdediger van Real Madrid ontbreekt op de maandag vrijgegeven lijst van 26 namen van bondscoach Luis de la Fuente, die geen enkele speler van Real opriep.

6 uur geleden