Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giroud en Dembélé in Franse selectie voor Nations League

Giroud en Dembélé in Franse selectie voor Nations League

PARIJS (ANP) - Aanvallers Olivier Giroud en Ousmane Dembélé zijn door de Franse voetbalbondscoach Didier Deschamps geselecteerd voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League, tegen Oostenrijk en Denemarken. De bijna 36-jarige Giroud wordt daarmee beloond voor zijn goede seizoensstart bij AC Milan. Dembélé, die bij FC Barcelona voetbalt, werd in juni vorig jaar voor het laatst opgeroepen.

Deschamps mist de nodige spelers. Spits Karim Benzema van Real Madrid heeft een dijbeenblessure en middenvelder Paul Pogba van Juventus herstelt van een knieoperatie. Hij hoopt op tijd fit te zijn voor het WK, dat halverwege november in Qatar begint.

Verdediger Presnel Kimpembe van Paris Saint-Germain en Bayern München-spelers Kingsley Coman en Lucas Hernández zijn ook niet inzetbaar in de Nations League.

Frankrijk staat in groep 1 van de A-divisie van de Nations League op de laatste plaats en heeft daarom tegen Oostenrijk en Denemarken goede resultaten nodig om degradatie te voorkomen. Vorig jaar won Frankrijk, dat regerend wereldkampioen is, de Nations League nog.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

1 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

1 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

1 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

2 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

4 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

4 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

4 uur geleden