Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei
OUD-VOSSEMEER - Sinds november 2022 zijn de vijf bandleden van Adapted Youth bij elkaar. Eén maand hadden zij om zich voor te bereiden en te repeteren voor hun eerste optreden als band. Vrijdagavond mochten zij hun muzikale talent laten horen bij het glazen ei.
Giorgio Kroonen is 19 jaar en zette vrijdag zijn eerste optreden neer met z’n band. “We zijn nog niet zo lang bij elkaar”, legt hij bescheiden uit. “De band is ontstaan in oktober 2022. In december ben ik erbij gevraagd. Met deze groep zijn wij nu 4 maanden samen”, aldus de tiener. “We zijn vorige maand gevraagd of we wilden spelen tijdens het vrijdagavondprogramma bij het glazen ei. Dat vonden we natuurlijk super gaaf! We hadden alleen niet veel tijd meer om te repeteren. We hebben geprobeerd dit tóch twee keer per week te doen. Ik denk dat het uiteindelijk aardig gelukt is; we zijn er klaar voor!”
Giorgio vertelt dat hij in de toekomst graag bezig wilt blijven met de muziek. Muziekdocent vindt hij een leuk vangnet, maar doorbreken met de band staat bij hem bovenaan zijn lijstje. Hij was dan ook best zenuwachtig voor zijn eerste optreden. “Ik denk wel dat het allemaal goed gaat komen”, vertelde hij vol zelfvertrouwen.
“Wij willen in de toekomst graag onze eigen muziek schrijven. Voor dit weekend hebben we dat nog niet gedaan. We vinden het leuk om iets rock/popachtigs te spelen. We hopen natuurlijk wel dat het publiek een beetje mee kan gaan met onze muziek, dat zou echt heel fijn zijn.”
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.
1 uur geledenTHOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
20 uur geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
1 dag geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
1 dag geledenTHOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.
2 dagen geleden