Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei

Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei

OUD-VOSSEMEER - Sinds november 2022 zijn de vijf bandleden van Adapted Youth bij elkaar. Eén maand hadden zij om zich voor te bereiden en te repeteren voor hun eerste optreden als band. Vrijdagavond mochten zij hun muzikale talent laten horen bij het glazen ei. 

Giorgio Kroonen is 19 jaar en zette vrijdag zijn eerste optreden neer met z’n band. “We zijn nog niet zo lang bij elkaar”, legt hij bescheiden uit. “De band is ontstaan in oktober 2022. In december ben ik erbij gevraagd. Met deze groep zijn wij nu 4 maanden samen”, aldus de tiener. “We zijn vorige maand gevraagd of we wilden spelen tijdens het vrijdagavondprogramma bij het glazen ei. Dat vonden we natuurlijk super gaaf! We hadden alleen niet veel tijd meer om te repeteren. We hebben geprobeerd dit tóch twee keer per week te doen. Ik denk dat het uiteindelijk aardig gelukt is; we zijn er klaar voor!”

Giorgio vertelt dat hij in de toekomst graag bezig wilt blijven met de muziek. Muziekdocent vindt hij een leuk vangnet, maar doorbreken met de band staat bij hem bovenaan zijn lijstje. Hij was dan ook best zenuwachtig voor zijn eerste optreden. “Ik denk wel dat het allemaal goed gaat komen”, vertelde hij vol zelfvertrouwen.

“Wij willen in de toekomst graag onze eigen muziek schrijven. Voor dit weekend hebben we dat nog niet gedaan. We vinden het leuk om iets rock/popachtigs te spelen. We hopen natuurlijk wel dat het publiek een beetje mee kan gaan met onze muziek, dat zou echt heel fijn zijn.”

Meer uit Tholen

Bevrijdingsmarkt met geschenk- en hobbyartikelen bij museum De Meestoof

SINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.

39 minuten geleden
‘Goud, sieraden en munten leveren veel geld op’

Medusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei

5 uur geleden
Zwembaden De Spetter en Haestinge gaan op Bevrijdingsdag open

SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden in Sint-Maartensdijk en Tholen openen maandag 5 mei hun deuren. Bezoekers zijn op Bevrijdingsdag welkom vanaf 13.00 uur. Vrijwilligers hebben in april hard gewerkt om de baden klaar te maken voor het nieuwe seizoen.

22 uur geleden
Watersnoodhuis Stavenisse opent vanaf dit weekend de deuren in jubileumjaar

STAVENISSE - Het Watersnoodhuis in Stavenisse opent op zaterdag 3 mei weer de deuren. In het voormalige raadhuis kunnen bezoekers zich onderdompelen in de geschiedenis van de Watersnoodramp van 1953, met speciale aandacht voor de gevolgen op Tholen en Sint Philipsland. Tien jaar geleden werd het informatiecentrum officieel in gebruik genomen.

1 dag geleden
Tractoren, bier en een zomerzon: Thoolse Dagen weer een succes [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Rokkende tractoren, waarvan de ene een nog grotere rookpluim produceert dan de andere, liters koud bier en een stralende zomerzon. Jong en oud genoot afgelopen weekend van de Thoolse Dagen, oftewel trekkertrek. Het jaarlijks terugkerende spektakel met veel tractorgeweld trekt elk jaar ongeveer 4000 bezoekers naar het industrieterrein, zo vertelt Adrie Houke van de Stichting Thoolse Dagen.

1 dag geleden
Ringrijden en vuurwerk stelen de show tijdens Koningsdag Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Beter weer hadden de Oranjecomités van Koningsdag zich niet kunnen wensen. Onder een stralende zon werd deze feestdag zaterdag gevierd in de gemeente Tholen. In de stad keerde het ringrijden terug op de Markt. Bekijk de foto's van Rien Burgers onderaan dit artikel.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Jack Westdorp: ‘Liefde en verlies zijn twee kanten van dezelfde medaille’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

SINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jack Westdorp van Memorabele Momenten.

3 dagen geleden