Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei

Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei

OUD-VOSSEMEER - Sinds november 2022 zijn de vijf bandleden van Adapted Youth bij elkaar. Eén maand hadden zij om zich voor te bereiden en te repeteren voor hun eerste optreden als band. Vrijdagavond mochten zij hun muzikale talent laten horen bij het glazen ei. 

Giorgio Kroonen is 19 jaar en zette vrijdag zijn eerste optreden neer met z’n band. “We zijn nog niet zo lang bij elkaar”, legt hij bescheiden uit. “De band is ontstaan in oktober 2022. In december ben ik erbij gevraagd. Met deze groep zijn wij nu 4 maanden samen”, aldus de tiener. “We zijn vorige maand gevraagd of we wilden spelen tijdens het vrijdagavondprogramma bij het glazen ei. Dat vonden we natuurlijk super gaaf! We hadden alleen niet veel tijd meer om te repeteren. We hebben geprobeerd dit tóch twee keer per week te doen. Ik denk dat het uiteindelijk aardig gelukt is; we zijn er klaar voor!”

Giorgio vertelt dat hij in de toekomst graag bezig wilt blijven met de muziek. Muziekdocent vindt hij een leuk vangnet, maar doorbreken met de band staat bij hem bovenaan zijn lijstje. Hij was dan ook best zenuwachtig voor zijn eerste optreden. “Ik denk wel dat het allemaal goed gaat komen”, vertelde hij vol zelfvertrouwen.

“Wij willen in de toekomst graag onze eigen muziek schrijven. Voor dit weekend hebben we dat nog niet gedaan. We vinden het leuk om iets rock/popachtigs te spelen. We hopen natuurlijk wel dat het publiek een beetje mee kan gaan met onze muziek, dat zou echt heel fijn zijn.”

Meer uit Tholen

Verkeer vanuit Bergen op Zoom kan dit weekend niet door de Heinenoordtunnel

WEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.

1 uur geleden
Gemeenteraad beveelt burgemeester Marleen Sijbers aan voor herbenoeming

THOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.

15 uur geleden
Toneelclub Poortvliet legt de laatste hand aan nieuwe voorstelling

POORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.

21 uur geleden
Anton Geluk volgt David Hage op als directeur van Alvantho: ‘Ik voel me vereerd’

SINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.

1 dag geleden
Schade maar geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s op de Postweg

THOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.

1 dag geleden
Gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen vrij in reserves: ‘Ga er terughoudend mee om’

THOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.

1 dag geleden
Bram Akkermans: ‘Ik was wel naïef toen ik besloot fulltime voor mijn Lego-onderneming te gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.

2 dagen geleden