Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei
OUD-VOSSEMEER - Sinds november 2022 zijn de vijf bandleden van Adapted Youth bij elkaar. Eén maand hadden zij om zich voor te bereiden en te repeteren voor hun eerste optreden als band. Vrijdagavond mochten zij hun muzikale talent laten horen bij het glazen ei.
Giorgio Kroonen is 19 jaar en zette vrijdag zijn eerste optreden neer met z’n band. “We zijn nog niet zo lang bij elkaar”, legt hij bescheiden uit. “De band is ontstaan in oktober 2022. In december ben ik erbij gevraagd. Met deze groep zijn wij nu 4 maanden samen”, aldus de tiener. “We zijn vorige maand gevraagd of we wilden spelen tijdens het vrijdagavondprogramma bij het glazen ei. Dat vonden we natuurlijk super gaaf! We hadden alleen niet veel tijd meer om te repeteren. We hebben geprobeerd dit tóch twee keer per week te doen. Ik denk dat het uiteindelijk aardig gelukt is; we zijn er klaar voor!”
Giorgio vertelt dat hij in de toekomst graag bezig wilt blijven met de muziek. Muziekdocent vindt hij een leuk vangnet, maar doorbreken met de band staat bij hem bovenaan zijn lijstje. Hij was dan ook best zenuwachtig voor zijn eerste optreden. “Ik denk wel dat het allemaal goed gaat komen”, vertelde hij vol zelfvertrouwen.
“Wij willen in de toekomst graag onze eigen muziek schrijven. Voor dit weekend hebben we dat nog niet gedaan. We vinden het leuk om iets rock/popachtigs te spelen. We hopen natuurlijk wel dat het publiek een beetje mee kan gaan met onze muziek, dat zou echt heel fijn zijn.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.
1 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Van maandag 19 tot en met woensdag 21 oktober vindt in Sint Philipsland alweer de 21e editie van de Voetbalschool plaats. Jaarlijks ontvangt de organisatie gasttrainers uit het betaald voetbal, die deelnemers een leerzame en onvergetelijke ervaring bezorgen. Ook dit jaar zijn er weer enkele bekende namen van de partij.
22 uur geledenZEELAND - Weggebruikers die later deze maand richting Zeeland reizen, moeten rekening houden met nachtelijke afsluitingen. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de Vlaketunnel in de A58 en het Dampoortaquaduct in de N57. Beide zijn twee nachten in beide richtingen afgesloten.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis heeft de financiering rond voor de nieuwbouw op De Bulkenaar in Roosendaal. Het ziekenhuis heeft een overeenkomst gesloten met de Europese Investeringsbank (EIB), ABN AMRO, Rabobank en het Waarborgfonds voor de Zorgsector. De bouw start over enkele weken en momenteel wordt de voorbereidende werkzaamheden volop verricht. Als alles volgens planning verloopt, opent het nieuwe ziekenhuis in 2030 zijn deuren.
1 dag geledenTHOLEN - Het veelbelovende Pianoduo Marianne Hansen en Maureen van IJzerloo sluit op zaterdag 12 september de reeks stadhuisconcerten van dit jaar af. Het concert in het oude stadhuis van Tholen begint om 16.30 uur en staat in het teken van het programma An Orchestra in Four Hands.
1 dag geledenTHOLEN - Het Leger des Heils gaat van 22 tot en met 28 november langs de deuren tijdens de jaarlijkse collecte. Ook in Tholen worden collectanten gezocht. Met de opbrengst wil de organisatie mensen helpen die te maken hebben met eenzaamheid, financiële problemen of andere vormen van kwetsbaarheid.
2 dagen geledenTHOLEN - De actiegroep Tholen in verzet wil op vrijdag 18 september opnieuw een demonstratie houden tegen de komst van een tijdelijke noodopvang voor asielzoekers in Tholen. De actie vindt plaats bij het gemeentehuis.
2 dagen geleden