Giorgio van 'Adapted Youth' geeft eerste optreden tijdens glazen ei
OUD-VOSSEMEER - Sinds november 2022 zijn de vijf bandleden van Adapted Youth bij elkaar. Eén maand hadden zij om zich voor te bereiden en te repeteren voor hun eerste optreden als band. Vrijdagavond mochten zij hun muzikale talent laten horen bij het glazen ei.
Giorgio Kroonen is 19 jaar en zette vrijdag zijn eerste optreden neer met z’n band. “We zijn nog niet zo lang bij elkaar”, legt hij bescheiden uit. “De band is ontstaan in oktober 2022. In december ben ik erbij gevraagd. Met deze groep zijn wij nu 4 maanden samen”, aldus de tiener. “We zijn vorige maand gevraagd of we wilden spelen tijdens het vrijdagavondprogramma bij het glazen ei. Dat vonden we natuurlijk super gaaf! We hadden alleen niet veel tijd meer om te repeteren. We hebben geprobeerd dit tóch twee keer per week te doen. Ik denk dat het uiteindelijk aardig gelukt is; we zijn er klaar voor!”
Giorgio vertelt dat hij in de toekomst graag bezig wilt blijven met de muziek. Muziekdocent vindt hij een leuk vangnet, maar doorbreken met de band staat bij hem bovenaan zijn lijstje. Hij was dan ook best zenuwachtig voor zijn eerste optreden. “Ik denk wel dat het allemaal goed gaat komen”, vertelde hij vol zelfvertrouwen.
“Wij willen in de toekomst graag onze eigen muziek schrijven. Voor dit weekend hebben we dat nog niet gedaan. We vinden het leuk om iets rock/popachtigs te spelen. We hopen natuurlijk wel dat het publiek een beetje mee kan gaan met onze muziek, dat zou echt heel fijn zijn.”
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis biedt vanaf januari een nieuwe behandeling aan voor mannen met plasklachten door een vergrote prostaat. Tijdens de zogenoemde Rezum-behandeling wordt met stoom overtollig prostaatweefsel behandeld. Deze methode is minder ingrijpend en heeft minder gevolgen dan een operatie. Bravis is de derde kliniek in Nederland die deze behandeling aanbiedt.
3 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In de donkere decembermaand zorgt PJZ Tholen Sint-Philipsland opnieuw voor licht op het eiland. Voor de derde keer organiseert de jongerenvereniging een landbouw lichtjestour. Op vrijdag 19 december rijdt een lange stoet van feestelijk verlichte trekkers door verschillende dorpen.
19 uur geledenROTTERDAM/SINT-ANNALAND - Het Erasmus MC in Rotterdam heeft afgelopen vrijdag tien nieuwe relaxstoelen onthuld. De stoelen zijn mogelijk gemaakt door Stichting Vrienden van Siem, die dit in 2024 als goed doel koos. Dankzij de opbrengsten van dat jaar kon de stichting de stoelen schenken.
1 dag geledenPOORTVLIET - Twee auto's zijn zaterdagavond op de Langeweg bij Poortvliet op elkaar gebotst. Eén van de bestuurders bleek onder invloed van alcohol te zijn. Een woordvoerster van de politie kon niet zeggen of er iemand gewond is geraakt.
1 dag geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Geraldo Theuns en Jos van Driel bij Hendrickx Constructie Ossendrecht.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.
2 dagen geleden