Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gino Buysrogge brengt nieuw coronalied uit

Gino Buysrogge brengt nieuw coronalied uit

DRIEWEGEN - Sinds kort is het vierde coronalied van Gino Buysrogge te beluisteren op Itunes en Spotify én te bekijken op YouTube. Bij het nummer, dat de titel ‘Beste meneer Ona’ heeft, werd in de polders bij Driewegen een videoclip opgenomen. Gino is muziekdocent op het Goese Lyceum en trad voor de coronocrisis regelmatig op met zijn band Gino & The Bulldoze Band.

“Tijdens de vorige lockdown heb ik een Elvis-cd opgenomen en ook gepresenteerd”, vertelt Buysrogge. “Toen was ik al van plan om daar een vervolg op te maken en daar ben ik nu dus mee bezig. Als je niet kan spelen moet je wel af een toe iets van je laten horen. Dit coronalied kwam er eigenlijk een beetje tussen. Ik neem in dit lied geen politiek standpunt in en iedereen moet het zelf invullen, maar het gaat er wel over dat we het allemaal zo beu zijn, dat corona-gebeuren. Ik zie het liefst ‘meneer Cor Ona’ weer verdwijnen, zodat alles weer normaal wordt.”

Videoclip

Vorig jaar nam Buysrogge met zijn zoon Tim - rapper Bustaflex - al een coronalied op, maakte hij een lied in samenwerking met andere muzikanten en ook bracht hij een bluesy ‘het-komt-allemaal-weer-goed’-nummer op, getiteld ‘Just Like It Used To Be’. “Ik heb alles zelf thuis opgenomen. Als basis gebruik ik een bestaande drumtrack en daar speel ik dan zelf de gitaren, bas, piano en Hammond-orgel overheen. Mick van Liere heeft het geheel afgemixt en gemasterd.”

Voor de videoclip bij zijn laatste coronalied had Buysrogge het idee om corona te laten ‘verdwijnen’ op een verlaten polderweggetje. “Maar toen kreeg ik het idee om een drone te gebruiken die steeds hoger gaat vliegen. Op de laatste shot sta ik als een stipje in de uitgestrekte polder. Dat vind ik wel een prachtig plaatje.”

Als het aan Buysrogge ligt, is dit het laatste coronalied dat hij opneemt. “Laten we het hopen. Wij moeten het echt hebben van live-optredens en het is ontzettend jammer dat dat nu niet kan.

We zouden optreden op het Klomppop festival in Ovezande. Dat is nu voor de tweede keer een jaar verplaatst, naar 2022. Hopelijk kunnen we ‘Beste meneer Ona’ dan wél live spelen!”

Meer uit Beveland

Oproep om jonge ransuilen op te sporen

GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten.  In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen. 

12 uur geleden
Noodmaatregel in verdroogd natuurgebied De Poel

SINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.

15 uur geleden
Ziekenhuis Adrz beoordeelt röntgenfoto’s botbreuken met kunstmatige intelligentie

GOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.

18 uur geleden
Heel veel waterplezier in haven Kortgene

KORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.

20 uur geleden
Mevrouw Steijn-Vermue krijgt burgemeester op bezoek voor honderdste verjaardag

's-GRAVENPOLDER -  Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden. 

1 dag geleden
Fonds voor Borselse initiatieven leefbaarheid

HEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.  

1 dag geleden
Botsing tussen auto en e-step in Goes

GOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.

1 dag geleden