Gigantische brand bij keukenbedrijf Potter eindelijk meester
SINT MAARTENSDIJK- De brandweer heeft de gigantische brand die bij keukenwinkel Potter aan de Nijverheidsweg in Sint Maartensdijk onder controle. Het familiebedrijf ging zaterdagavond compleet in vlammen op.
Iets na 22.00 uur ontstond de brand aan de Nijverheidsweg. Er werd groot alarm geslagen en meerdere brandweerwagens kwamen ter plaatse. Snel volgden meerdere korpsen om de brand onder controle te krijgen. De brandweer wist te voorkomen dat de brand oversloeg naar een naastgelegen loods. In die loods zit een caravanstalling. Tijdens het blussen kwamen verontruste caravaneigenaren polshoogte nemen.
Zo nu en dan klonken er knallen uit het pand. Volgens de veiligheidsregio zijn dat kleine inpandige explosies van diverse materialen. De brandweer wist de brand rond 01.00 uur onder controle te krijgen. Het pand ging volledig in vlammen op. Het nablussen nam nog veel tijd in beslag. Netbeheerder Enduris kwam ter plekke om gas en stroom in het pand af te sluiten.
Bij de brand kwam veel rook vrij. Mensen die last hadden werd geadviseerd ramen en deuren te sluiten. Daarnaast kwam er bij de brand aardig wat vliegvuur vrij. Het kan zijn dat er roetdeeltjes en verbrandingsresten in de straat en tuinen zijn gevallen. Wanneer je deze gaat opruimen moet je handschoenen aantrekken. Meubels en andere spullen waar roet op gevallen is moeten grondig met warm water en zeep worden gewassen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
3 uur geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
6 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
6 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.
9 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.
12 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.
15 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
1 dag geleden