Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

GGD Zeeland vaccineert in pop-up locaties in Tholen

GGD Zeeland vaccineert in pop-up locaties in Tholen

THOLEN - GGD Zeeland start volgende week met het vaccineren in verschillende pop-up locaties in de gemeente Tholen. Zoals al eerder aangekondigd komt de vaccinatiecampagne in een nieuwe fase: van grootschalig en veel prikken tegelijkertijd, naar kleinschalig en daar waar nodig. Joke Gaemers, directeur publieke gezondheid: “ik ben heel blij dat we in samenwerking met gemeenten de inwoners van deze gemeenten de mogelijkheid kunnen bieden om zich dicht bij huis te laten vaccineren. Zo maken we de drempel voor hen zo laag mogelijk.”

Met de pop-up locaties biedt de GGD vaccinaties aan op de plekken in Zeeland waar dat nu nodig is. Mensen die om wat voor reden dan ook nog geen vaccinatie hebben gehaald, kunnen dat nu alsnog doen. Om de verspreiding van het virus zoveel mogelijk tegen te gaan is een zo hoog mogelijke vaccinatiegraad nodig. In Zeeland is minstens 85% van de 65-plussers nu volledig gevaccineerd. Het aantal gevaccineerde personen is in Tholen en Reimerswaal lager dan in Zeeland gemiddeld. Toch geeft het feit dat minstens 85% van de Zeeuwse 65-plussers al volledig gevaccineerd is aan dat ook in deze gemeenten de bereidheid tot vaccineren hoog ligt.

Geen afspraak

Mensen hoeven voor een vaccinatie op een pop-up locatie geen afspraak te maken. Iedereen geboren voor 1 juli 2009 én een geldig identiteitsbewijs is van harte welkom. Op de locatie krijg je een mRNA vaccin (Pfizer of Moderna). Het is niet mogelijk om te kiezen welk vaccin je krijgt. Data en locaties voor het moment van de tweede prik volgen nog.

Data gemeente Tholen

LocatieDatumTijdstipSint Maartensdijk – Haestinge Sportlaan 2Dinsdag 17 augustus16.00 – 18.00 uurSint Philipsland – De Wimpel Eendrachtstraat 52Donderdag 19 augustus16.00 – 18.00 uurTholen – Meulvliet Zoekweg 8Dinsdag 24 augustus16.00 – 18.00 uurSint Annaland – Wellevaete Hoenderweg 133Donderdag 26 augustus16.00 – 18.00 uur

Meer uit Tholen

Schade maar geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s op de Postweg

THOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.

2 uur geleden
Gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen vrij in reserves: ‘Ga er terughoudend mee om’

THOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.

18 uur geleden
Bram Akkermans: ‘Ik was wel naïef toen ik besloot fulltime voor mijn Lego-onderneming te gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.

22 uur geleden
Bestelbus rijdt midden in de nacht sloot in langs de N659 bij Tholen

THOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.

1 dag geleden
Man (39) uit Tholen de cel in voor het betasten van zijn 6-jarig dochtertje

THOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.

1 dag geleden
Huizen op Tholen worden steeds duurder: Gemiddelde prijs bijna 350 duizend euro

THOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.

1 dag geleden
EBS gaat als eerste vervoerder met alle buurtbussen in Zeeland elektrisch rijden

THOLEN - EBS wordt de eerste vervoerder in Nederland die op alle buurtbuslijnen volledig elektrisch gaat rijden. EBS, dat vanaf december 2026 het busvervoer in Zeeland overneemt van Connexxion, heeft 32 elektrische buurtbussen besteld die eind dit jaar moeten gaan rijden. Eerder bestelden zij al elektrische streekbussen.

2 dagen geleden