Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

GGD Zeeland vaccineert in pop-up locaties in Tholen

GGD Zeeland vaccineert in pop-up locaties in Tholen

THOLEN - GGD Zeeland start volgende week met het vaccineren in verschillende pop-up locaties in de gemeente Tholen. Zoals al eerder aangekondigd komt de vaccinatiecampagne in een nieuwe fase: van grootschalig en veel prikken tegelijkertijd, naar kleinschalig en daar waar nodig. Joke Gaemers, directeur publieke gezondheid: “ik ben heel blij dat we in samenwerking met gemeenten de inwoners van deze gemeenten de mogelijkheid kunnen bieden om zich dicht bij huis te laten vaccineren. Zo maken we de drempel voor hen zo laag mogelijk.”

Met de pop-up locaties biedt de GGD vaccinaties aan op de plekken in Zeeland waar dat nu nodig is. Mensen die om wat voor reden dan ook nog geen vaccinatie hebben gehaald, kunnen dat nu alsnog doen. Om de verspreiding van het virus zoveel mogelijk tegen te gaan is een zo hoog mogelijke vaccinatiegraad nodig. In Zeeland is minstens 85% van de 65-plussers nu volledig gevaccineerd. Het aantal gevaccineerde personen is in Tholen en Reimerswaal lager dan in Zeeland gemiddeld. Toch geeft het feit dat minstens 85% van de Zeeuwse 65-plussers al volledig gevaccineerd is aan dat ook in deze gemeenten de bereidheid tot vaccineren hoog ligt.

Geen afspraak

Mensen hoeven voor een vaccinatie op een pop-up locatie geen afspraak te maken. Iedereen geboren voor 1 juli 2009 én een geldig identiteitsbewijs is van harte welkom. Op de locatie krijg je een mRNA vaccin (Pfizer of Moderna). Het is niet mogelijk om te kiezen welk vaccin je krijgt. Data en locaties voor het moment van de tweede prik volgen nog.

Data gemeente Tholen

LocatieDatumTijdstipSint Maartensdijk – Haestinge Sportlaan 2Dinsdag 17 augustus16.00 – 18.00 uurSint Philipsland – De Wimpel Eendrachtstraat 52Donderdag 19 augustus16.00 – 18.00 uurTholen – Meulvliet Zoekweg 8Dinsdag 24 augustus16.00 – 18.00 uurSint Annaland – Wellevaete Hoenderweg 133Donderdag 26 augustus16.00 – 18.00 uur

Meer uit Tholen

Op de werkvloer bij Corné: ‘Menselijk contact is de kracht van Stadlander’ [OP DE WERKVLOER]

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Corné van Herel, Klanthuis Medewerker bij Stadlander.

3 uur geleden
Tractor in sloot na botsing met auto in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Vrijdagavond is op de Broekseweg in Oud-Vossemeer een tractor in een sloot beland na een botsing met een auto. De bestuurder van de tractor raakte gewond, terwijl de automobilist ongedeerd bleef.

4 uur geleden
Zien: Sinterklaas zet voet aan wal in Tholen en viert feest in de Meulvliet [FOTOALBUM]

THOLEN - Sinterklaas heeft zaterdag voet aan wal gezet in Tholen. Dit jaar begon de intocht ruim een uur eerder dan gebruikelijk. Hierdoor konden de kinderen later op de middag in de sporthal van de Meulvliet binnen genieten van de festiviteiten.

5 uur geleden
Bravis gaat met algoritmen de drukte op de spoedeisende hulp voorspellen

WEST-BRABANT/THOLEN - Op de spoedeisende hulp (SEH) is het vaak hollen of stilstaan. Voor het ziekenhuis en zijn medewerkers is het handig om vooraf goed in te kunnen schatten wanneer de piekmomenten zijn en wanneer het rustiger wordt. Het Expertisecentrum Zorgalgoritmen heeft hiervoor een druktevoorspeller ontwikkeld. Dit hulpmiddel wordt vanaf deze week als eerste ingezet op de SEH's van het Bravis ziekenhuis in Bergen op Zoom en Roosendaal.

1 dag geleden
Provincie Zeeland vraagt Tweede Kamer om af te zien van btw-verhoging op logies

ZEELAND - De verhoging van de btw op logies van 9 naar 21 procent kan volgend jaar leiden tot een drastische daling van het toeristisch bezoek aan Zeeland. "We maken ons grote zorgen", zegt gedeputeerde Dick van der Velde.

1 dag geleden
Inwoners geven leefbaarheid in hun eigen kern gemiddeld een ruime voldoende

THOLEN - De gemiddelde Tholenaar had in 2024 een positief beeld van de leefbaarheid in de gemeente. Inwoners geven hun eigen kern gemiddeld een 7,4, zo blijkt uit onderzoek van de gemeente Tholen en woningcorporatie Stadlander.

1 dag geleden
Tachtig nesten van Aziatische hoornaars verwijderd door gemeente

THOLEN - Het actieve seizoen van de Aziatische hoornaar loopt ten einde en dat betekent ook dat de gemeente vanaf 15 november geen nesten meer verwijderd. De insecten bereiden zich voor op de winter, waarin de werksters en het volk afsterven. Wel blijft het volgens de gemeente belangrijk om nesten te melden via de BuitenBeter-app. Zo kunnen ze een inschatting maken van het aantal te verwachten nesten in 2026.

2 dagen geleden