Gezellige rommeltocht door de straten van Sint Philipsland en Anna Jacobapolder ondanks de regen
SINT PHILIPSLAND - De tweede editie van de Rommeltocht Flupland is vandaag ondanks de regen van start gegaan. Deelnemers verkopen hun spulletjes vanuit hun eigen voortuin of garage. Belangstellenden kunnen een plattegrond met de deelnemende adressen ophalen bij de plaatselijke supermarkt Spar of Dorpshuis de Wimpel.
Het weer is vandaag niet geweldig toch ging vanochtend om 10.00 uur voor de tweede keer de Rommeltocht van start in Flupland. Inwoners verzamelden spulletjes die zij niet meer wilden, om deze vervolgens voor hun huis te verkopen. De tocht loopt door de straten van Sint Philipsland, Anna Jacobapolder en De Sluis.
Bezoekers van de Rommeltocht zijn tot 16 uur welkom. De plattegronden met de deelnemende adressen liggen klaar in Sint Philipsland bij Dorpshuis De Wimpel en Supermarkt Spar.
Voor Anna Jacobapolder en de Sluis is er de mogelijkheid gezamenlijk te verkopen op een eigen kleedje bij het Kraampje van Wisse aan de Langeweg 55b.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.
2 uur geledenPOORTVLIET - Een personenauto is vrijdagavond bij een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewegeweg tegen een boom gebotst. Bij het ongeluk kwam de bestuurder bekneld te zitten. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de bestuurder uit het voertuig bevrijd. Daarna is de bestuurder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
5 uur geledenTHOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.
8 uur geledenBERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
1 dag geledenTHOLEN - Voor het eerst sinds de oprichting in 1972 verhoogt de Grote Clubactie de afdrachtpercentage voor verenigingen van 80 naar 85 procent. Deze verhoging geldt meteen voor de actie van dit jaar. Voor elf Thoolse verenigingen betekent dit dat zij samen niet 23.868 euro, maar 25.359 euro ontvangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht.
2 dagen geleden