Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gewonden bij botsing op Molendijk bij Yerseke

Gewonden bij botsing op Molendijk bij Yerseke

YERSEKE - Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt bij een kop-staartbotsing tussen auto’s op de Molendijk in Yerseke.

Ter hoogte van de kruising met de Molendijkseweg kwamen rond 12.30 uur twee personenauto’s en een bestelauto met elkaar in botsing. Er kwamen drie ambulanceteams ter plekke om de verschillende betrokkenen te onderzoeken. Twee personen zijn naar het ziekenhuis gebracht. Over de aard en de ernst van hun letsel is niets bekend.

De bestelauto kon verder rijden, maar de andere twee voertuigen zijn weggesleept. Vanwege het ongeluk was de weg ter plekke deels gestremd. De politie en wegbeheerders probeerden het verkeer om beurten langs de ongevalslocatie te leiden, maar desondanks ontstonden er lange files. Rond 13.30 uur konden de auto’s worden afgevoerd.

Meer uit Reimerswaal

Optreden bij Zonnebloem Goes-Kapelle

KAPELLE- De Zonnebloemafdeling Goes-Kapelle organiseert op zaterdag 22 november een optreden van het accordeonorkest Accordeola in het Heer Hendrikhuis aan de Te Werfstraat 18.

6 dagen geleden
Toch Sinterklaas in Yerseke, alternatieve intocht verloopt rustig

YERSEKE - Ondanks het eerdere besluit om de officiële intocht van Sinterklaas af te gelasten, heeft Sinterklaas zaterdag toch voet aan wal gezet in Yerseke. De Sint kwam met zwart geschminkte Pieten, een onderwerp dat al langere tijd tot discussie leidt. Actievoerders waren niet aanwezig, waardoor de alternatieve intocht rustig verliep.

6 dagen geleden
Zondag 16 november intocht Sint in Hansweert

HANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers. 

1 week geleden
Krabbendijke krijgt park en pumptrack

Krabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.

1 week geleden
Yerseke maakt zich op voor sinterklaasprotest

YERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.

1 week geleden
Nova Melodica viert 55-jarig jubileum

KAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer. 

1 week geleden
Dirk en Jeanette delen hun huis met honderden vogels

Waarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.

1 week geleden