Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gewonde bij botsing met veegauto in Middelburg

Gewonde bij botsing met veegauto in Middelburg

MIDDELBURG - Vanmiddag is een man gewond geraakt bij een botsing op de Herculesweg in Middelburg. Bij dit ongeval kwam een personenauto door onbekende oorzaak in botsing met een veegauto.

De voertuigen kwamen omstreeks 12.55 uur met elkaar in botsing op de kruising van de Herculesweg en de Waldammeweg. De toegesnelde Koninklijke Marechaussee heeft het verkeer langs de ongevalslocatie geleid. De politie heeft de betrokken personen gesproken en bij beide bestuurder een alcoholtest afgenomen. Daarnaast heeft de politie de ongevalslocatie in kaart gebracht. Hierbij hebben de agenten onder meer afstanden opgemeten en genoteerd.

De opgeroepen ambulancemedewerkers hebben de bestuurder van de personenauto onderzocht. Hierop is de man naar het ziekenhuis gebracht. De personenauto is door bergingsbedrijf Kuzee afgesleept. De bestuurder van de veegwagen kon na het afleggen van een verklaring zijn weg vervolgen.

Meer uit Middelburg

Koor Glorify opent seizoen in toeristenkerk Dishoek

DISHOEK - Op zondag 11 mei is de eerste viering van dit seizoen in de openlucht toeristenkerk aan de Westerscheldelaan in Dishoek, de Emmauskerk. Deze eerste viering zal worden opgeluisterd met een grote vertegenwoordiging van het koor Glorify, dat ook met een eigen muziekband komt. Het belooft mooi te worden!

12 uur geleden
Fietsers met elkaar in botsing op Breeweg in Middelburg

MIDDELBURG - Op de Breeweg in Middelburg zijn donderdagmiddag twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Een amulancemedewerker ontfermde zich over de betrokkenen.

15 uur geleden
Ronald van de Sande: Van kroegbaas tot raadslid

WESTKAPELLE - Ronald van de Sande (55) is onlangs geïnstalleerd als gemeenteraadslid voor partij Hart Voor Veere. Met zijn start als raadslid nam hij tegelijkertijd afscheid van zijn jarenlange carrière in de Westkapelse horeca. Wat zijn Ronalds plannen en hoe kijkt hij terug op al die jaren in de horeca?

20 uur geleden
Dini is al sinds haar jeugd vrijwilliger: ‘Dat is geen moeten, dat is gewoon leuk!’

VEERE - Dini Helmers uit Veere doet sinds haar jeugd vrijwilligerswerk. Ze heeft al veel verschillende dingen gedaan en rolt, zoals ze zelf zegt, 'van het een in het ander'. Zo kwam zij bij toeval via haar roofvogelonderzoek in contact met de krant Zeeuws Weerzien, waarvoor zij nu actief is als vrijwilliger.

1 dag geleden
Zeeland Nazomerfestival 2025 in nieuwe vorm: ‘Dit is mijn hof als indrukwekkend middelpunt’

MIDDELBURG - Van 29 augustus tot en met 6 september presenteert Theaterproductiehuis Zeeland een nieuwe editie van het Zeeland Nazomerfestival. Dit jaar staat één grote locatievoorstelling centraal: 'Dit is mijn hof'. Deze theatervoorstelling komt tot leven op een bijzondere plek in Zeeuws-Vlaanderen, waar landschap en verhaal naadloos samenvallen, aldus de organisatie. 'De exacte locatie blijft nog even geheim.'

1 dag geleden
Monument voor omgekomen piloten Tweede Wereldoorlog onthuld bij Oostkapelle

OOSTKAPELLE - Op de kruising tussen de Munnikweg en Dunoweg bij Oostkapelle is een monument onthuld voor twee piloten die tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn omgekomen.

1 dag geleden
Middelburg zoekt nieuwe stadsdichter

MIDDELBURG - Sinds 2003 heeft Middelburg een stadsdichter. Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg benoemt deze persoon. De Kunst- en Cultuurroute Middelburg is verantwoordelijk voor de werving en de selectie. 'Voor 2026 zijn we op zoek naar een nieuwe stadsdichter', laat de organisatie weten.

2 dagen geleden