Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gewonde bij botsing met elektrische step

Gewonde bij botsing met elektrische step

VLISSINGEN - Een bestuurder van een elektrische step is vrijdag in Vlissingen aangereden door een automobilist. Het slachtoffer moest na het ongeluk met de ambulance mee.

Het ongeluk gebeurde rond 11.00 uur bij de rotonde van de Galgeweg met de Bachlaan. Een personenauto botste daar met de bestuurder van een elektrische step. Deze persoon raakte gewond en werd, nadat deze was nagekeken door het ambulancepersoneel, per ambulance meegenomen naar het ziekenhuis.

De bestuurder van de personenauto kon na het afleggen van een verklaring zijn weg weer vervolgen.

Meer uit Vlissingen

Na vernielingen aan meerdere auto’s: Politie op zoek naar getuigen

OOST-SOUBURG- De politie is op zoek naar getuigen van vernielingen aan meerdere auto's, met name rondom de Wilgenstraat. De vernielingen vonden de afgelopen week plaats, met name 's-nachts. De politie vraagt getuigen en/of personen die meer weten en/of informatie hebben contact met haar op te nemen. 

22 uur geleden
De 37e Zeelandia Run vanochtend feestelijk van start in Vlissingen

VLISSINGEN - Onder een stralende voorjaarszon is vanochtend de 37e editie van de Zeelandia Run van start gegaan. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg. Met meer dan honderd deelnemers op de motor vormt het jaarlijkse evenement opnieuw een kleurrijke en dynamische optocht door Zeeland. Zoals gebruikelijk begon de Zeelandia Run om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar burgemeester Van den Tillaar het startschot gaf. 

1 dag geleden
63e Avondvierdaagse Vlissingen gaat maandag van start

VLISSINGEN - Van maandag 12 tot en met donderdag 15 mei vindt de jaarlijkse avondvierdaagse plaats in Vlissingen.

1 dag geleden
UPDATE: Twee arrestaties na vondst vuurwapen en munitie bij inval Vlissingen

VLISSINGEN - Bij de inval vrijdagmorgen in de Hendrikstraat in Vlissingen heeft de politie twee personen aangehouden. Agenten vonden in een appartement een vuurwapen.

2 dagen geleden
Inval in appartement Hendrikstraat Vlissingen

VLISSINGEN - Het flexteam van de politie heeft vrijdagochtend vroeg een inval gedaan in een appartement aan de Hendrikstraat in Vlissingen.

2 dagen geleden
Zaterdagmarkt dit weekeinde voor het laatst op Scheldeplein

VLISSINGEN - In verband met de herinrichting van de Walstraat Noord verhuist de Vlissingse zaterdagmarkt naar de Spuistraat, even verderop. Deze zaterdag (10 mei) bouwen de marktkooplui hun kramen voor de laatste keer op het Scheldeplein op.

3 dagen geleden
Nieuw zwemseizoen van start: markeringen en informatieborden voor zwemverbod bij Nollehoofd

VLISSINGEN - Per 1 mei is een nieuw zwemseizoen begonnen. Uit veiligheidsoverwegingen verbiedt de gemeente Vlissingen zwemmen in de Westerschelde bij het Nollehoofd.

3 dagen geleden