Gewonde bij botsing auto’s in Krabbendijke
KRABBENDIJKE - Bij een botsing tussen twee personenauto's is zaterdagmiddag in Krabbendijke één persoon gewond geraakt. Een andere betrokkene zou zijn meegegaan met de politie.De voertuigen kwamen rond 15.50 uur met elkaar in botsing op de kruising van de Dorpsstraat en de Willem Kosterlaan. Na de melding werden niet alleen de politie en de ambulancedienst gewaarschuwd, ook de brandweer van Krabbendijke werd met spoed ter plekke gestuurd. De brandweer heeft geholpen één van de betrokkenen uit de auto te halen.Takelwagens van meerdere bergingsbedrijven werden ingezet om de beide beschadigde auto's te takelen. Tegen 17.00 uur was de weg weer helemaal vrij.
Meer uit Reimerswaal
HANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers.
9 uur geledenKrabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.
12 uur geledenYERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.
15 uur geledenKAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer.
1 dag geledenWaarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.
1 dag geledenWEMELDINGE - Op donderdag 13 november organiseert de gemeente Kapelle een inloopavond over de inrichting van de buitenruimte rond het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) in Wemeldinge. Belangstellenden zijn tussen 19.00 en 20.00 uur welkom in Dorpshuis De Wemel. Aanmelden is niet nodig.
1 dag geledenWemeldinge - Voor zelfstandigen zonder vangnet bij ziekte kan een Broodfonds uitkomst bieden. In Zeeland is nog ruimte voor nieuwe deelnemers. Daarom vindt op maandag 24 november in Gasterij Schoudee in Wemeldinge een informatieavond plaats over deelname aan bestaande en nieuwe Broodfondsen.
2 dagen geleden