Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gevluchte crossmotorrijder alsnog aangehouden

Gevluchte crossmotorrijder alsnog aangehouden

OOST-SOUBURG - De crossmotorrijder die afgelopen vrijdag een ongeluk veroorzaakte en daarna was gevlucht is gisteravond alsnog aangehouden. Bij het ongeluk raakte de verdachte zelf ook gewond daarom is hij na zijn aanhouding opgenomen in het ziekenhuis.

Het ongeluk gebeurde afgelopen vrijdag rond 21:00 uur op de Bermweg in Oost-Souburg. De motorrijder botste, door onbekende reden, tegen een middengeleider en verloor hierdoor de macht over het stuur. Tijdens zijn val raakte hij een fietser, die ook ten val kwam en bewusteloos raakte. Omstanders kwamen het slachtoffer en de motorrijder ter hulp. Ze hielpen de motorrijder naar een trap bij het treinstation en waarschuwden vervolgens de hulpdiensten. Voordat de ambulance was gearriveerd, ging de motorrijder er via het perron te voet vandoor. De fietser die inmiddels weer bij kennis was, is door ambulancepersoneel nagekeken. Hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Agenten hebben vervolgens verklaringen van omstanders opgenomen. Omdat de motorrijder volgens getuigen behoorlijk gewond zou zijn geraakt, is er nog naar hem gezocht. Hierbij werd ook een politiehond en de politiehelikopter ingezet. De man was echter spoorloos. De crossmotor en de fiets zijn in beslag genomen voor nader onderzoek. 

Zaterdagavond is de verdachte alsnog aangehouden. Het betreft een 26-jarige man uit Oost-Souburg. De man was inderdaad gewond en is na zijn aanhouding naar het ziekenhuis gebracht. Hij wordt op een later tijdstip verder verhoord. 

Meer uit Beveland

Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

14 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

18 uur geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

20 uur geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

1 dag geleden
Deltaweekend viert gouden jubileum op de Oosterschelde

COLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.

1 dag geleden
Stop op gebruik staalslakken in Zeeuwse Wateren

KAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.  

1 dag geleden