Getuigen en beelden gezocht van forse mishandeling na Trekkertrekfestival
OUD-VOSSEMEER - De recherche is op zoek naar getuigen en beelden van de mishandeling die in de nacht van vrijdag op zaterdag plaatsvond na afloop van het Trekkertrekfestival in Oud-Vossemeer.
Een 29-jarige man uit Sint-Annaland werd omstreeks 01.00 uur meerdere keren geschopt en geslagen. Daardoor raakte hij bewusteloos en liep flinke verwondingen op. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan.
Hij heeft tegenover de politie verklaard dat hij samen met zijn huidige vriendin na afloop van het het Trekkertrekfestival het terrein afliep. Bij de controleposten zag hij zijn ex en haar huidige vriend staan. Er ontstond een worsteling tussen beide vrouwen, die daardoor beide op de grond belandden. Het slachtoffer haalde hen uit elkaar en liep vervolgens samen met zijn vriendin naar de auto. Op dat moment ging bij hem het licht uit. Volgens zijn vrienden werd hij op dat moment door drie mannen geslagen en geschopt.
De 29-jarige man uit Sint-Annaland kwam pas weer bij in de ambulance. In het ziekenhuis bleek dat zijn neus en oogkas gebroken waren. Verder zit zijn linkeroog dicht en doet zijn kaak veel pijn. Hij kan daardoor zijn boerderijwerkzaamheden niet uitvoeren.
Getuigen kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844 of met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.
Meer uit Tholen
THOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.
14 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
17 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
20 uur geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
22 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
1 dag geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
1 dag geleden