Gestolen goederen uit bedrijfsbus in Tholen aangetroffen bij Polen in Lepelstraat
LEPELSTRAAT - Twee Poolse mannen zijn vanochtend vroeg aangehouden op de Vrouwenlandseweg in Lepelstraat. De politie ontdekte bij een routinecontrole rond 05.40 uur diverse overtredingen. Zo werd er een grote hoeveelheid elektrisch gereedschap, afkomstig uit een bedrijfsbus in Tholen, aangetroffen.
Agenten controleerden vanochtend een auto op de Vrouwenlandseweg omdat zij op een weggedeelte reden waar geen autoverkeer is toegestaan. De 37-jarige bestuurder van de auto probeerde zich met een vals Pools identiteitsbewijs te identificeren. Hij bleek in het opsporingsregister gesignaleerd te staan omdat hij nog twee straffen 63 en 26 dagen moet uitzitten.
Ook werd de 22-jarige bijrijder en tevens eigenaar van de auto werd aangehouden. Hij wordt verdacht van heling nadat er in de kofferbak een grote hoeveelheid elektrisch gereedschap werd aangetroffen. Dit is vermoedelijk afgelopen nacht gestolen uit een bedrijfsbus in Tholen. Het gaat onder meer om een boor en zaagmachines. De gedupeerde eigenaar had een bericht op Facebook geplaatst.
Meer uit Tholen
THOLEN - Ook dit jaar staat Tholen in het teken van de Week van Gebed. Vier kerken in de stad slaan opnieuw de handen ineen voor deze interkerkelijke gebedsweek, die jaarlijks christenen uit verschillende tradities samenbrengt. Het thema van dit jaar is Eén van Geest. Maandag vond de eerste gebedsbijeenkomst plaats in de Ichthuskerk.
3 uur geledenHALSTEREN/THOLEN - Vanaf volgende week gaat de Thoolse brug in de late avonduren en 's nachts opnieuw op slot. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit vanwege roestvorming aan de hangstangen. De planning wijkt iets af dan eerder gecommuniceerd: de brug over het Schelde-Rijnkanaal sluit niet zes, maar tien keer. Dit is wat je moet weten over de werkzaamheden en afsluitingen.
20 uur geledenTHOLEN - Vandaag is het Blue Monday. De derde maandag van januari staat al jaren bekend als 'de meest depressieve dag van het jaar'. De term duikt ieder jaar opnieuw op in de media, maar wat betekent Blue Monday eigenlijk en hoe serieus moet die worden genomen?
23 uur geledenTHOLEN - Landelijk onderzoek laat zien dat duizenden huurders van woningcorporaties naast hun sociale huurwoning ook één of meer koopwoningen bezitten. Hoe zit dat in Bergen op Zoom? Woningcorporatie Stadlander zegt geen zicht te hebben op huurders met een koopwoning en wijst naar de politiek als het gaat om mogelijke oplossingen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Maik Willems, afkomstig uit Oud-Vossemeer, heeft zaterdag zijn dertiende Dakar Rally succesvol afgesloten. Met een laatste etappe over het strand kwam een einde aan opnieuw een zwaar en intens avontuur in Saoedi-Arabië. In finishplaats Yanbu ontving Willems zijn tiende Dakar-medaille, het bewijs dat hij ook deze editie de finish wist te halen.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Benjamin de Bruin van Fyesta en De IJskar.
2 dagen geledenSCHERPENISSE- Bij een woning aan de Langeweg is zaterdagavond iemand gewond geraakt. Dit gebeurde na een val van de buitentrap bij de woning. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Vanwege de ernst van de situatie werd in eerste instantie ook een Mobiel Medisch Team per auto opgeroepen. Deze kon later worden afgezegd. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis. De oorzaak van de val is niet bekend gemaakt.
2 dagen geleden